Power Park Łeba – gokarty i park linowy

Wszystkich lubiących aktywne spędzanie czasu i sporą dawkę adrenaliny zapraszamy do ogromnego Power Parku w Łebie. Masa atrakcji gwarantowana!

pomorskie rodzinne atrakcje dla dzieci łeba opinie

Gokarty

Łeba – położona w województwie Pomorskim – każdego roku kusi turystów nie tylko piękną plażą nad morzem, ale i licznymi atrakcjami, na jakie mogą liczyć wszyscy odwiedzający tę malowniczą miejscowość. Jedną z nich jest Power Park Łeba. To aż dwa hektary powierzchni, na których rozmieszczono różne atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Jedną z największych atrakcji parku jest karting – czyli popularne gokarty. Na terenie parku są aż trzy tory (150 metrów, 400 metrów i 550 metrów długości), które przeznaczone są zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. W większości tego typu miejsc bywa tak, że dzieci nie mogą korzystać z gokartów ze względu na wiek czy niski wzrost – jednak Power Park wyszedł na przeciw oczekiwaniom rodziców i dzięki gokartom różnej wielkości, mogą z niego korzystać już nawet pięciolatkowie!

Park Linowy

Kolejną atrakcją Power Parku jest park linowy, na który składa się aż sześć różnych tras dostosowanych do wieku i możliwości gościa. Są trasy wyjątkowo łatwe, z którymi pod okiem instruktora czy rodzica poradzi sobie sześciolatek, ale i takie, które wymagają od nas odwagi i dobrej kondycji fizycznej. Na terenie parku linowego znajdziemy również ściankę wspinaczkową (wysoka na osiem metrów, dwa poziomy trudności) oraz wielkie wahadło, z którego skaczemy z wysokości aż czternastu metrów. Co niezwykle istotne (szczególnie dla rodziców) – ten par linowy posiada certyfikat bezpiecznego parku linowego. Oznacza to, że jest on w pełni bezpieczny w użytkowaniu, a kadra nie jest zbiorem przypadkowych ludzi, a grupą świetnie wyszkolonych instruktorów.

Będąc w Power Parku koniecznie trzeba wypróbować jedną z sześciu tras off-road, gdzie możemy przejechać się na quadzie, czterokołowcu buggy i motocyklu motocross. Jedyne czego potrzebujemy by skorzystać z atrakcji to pełnoletniość i prawo jazdy. Dla młodszych przygotowano z kolei tor junior quad, gdzie najmłodsze dzieci mogą skorzystać z trasy mini, a młodzież z trasy junior.

Czym były tego typu park rozrywki bez możliwości gry w paintball? Tutaj wziąć udział w zabawie mogą wszyscy – bez względu na płeć i wiek! Na specjalnie przygotowanym torze wśród leśnych terenów możemy świetnie spędzić czas z rodziną czy przyjaciółmi.

Świetną, rodzinną atrakcją Power Parku jest również strzelnica, z której skorzystać mogą również dzieci. Do naszej dyspozycji są: wiatrówka, łuk i repliki ASG na strzelnicy dynamicznej.

Ostatnią atrakcją, która z pewnością najbardziej przypadnie do gustu dzieciom jest plac zabaw. Tunel papy smerfa, huśtawki, różne konstrukcje, piaskownice i trampoliny, a także basen, w którym znajduje się aż dwadzieścia tysięcy kolorowych piłeczek – te atrakcje sprawią, że żaden maluch nie będzie się nudził.

Po świetnej zabawie możemy również napełnić nasze żołądki w punkcie gastronomicznym – Power Bar & Caffe.

łeba atrakcje dla dzieci park linowy aktywnie z dzieckiem gdzie opinie

Power Park Łeba – cennik

Gokarty

8-minutowy wyścig: 39 zł.
Wyścig „Iron Man”: 95 zł.
Tor junior: 30 zł za 8 minut.

Tory Off-Road

Tor mini: 5 zł.
Suzuki LTZ 400: 40 zł za 8 minut.
Tor dla dzieci: 20 lub 25 zł (w zależności od pojazdu) za 8 minut.
Honda XR 400: 40 zł za 8 minut.

Strzelnica

Broń pneumatyczna – 20 strzałów: 20 zł.
Repliki ASG – jeden magazynek: 20 zł.
Łuk: 20 zł.

Park Linowy

Trasa żółta:  18 zł.
Trasa zielona: 20 zł.
Trasa niebieska: 25 zł.
Trasa czerwona: 30 zł.
Trasa czarna: 40 zł.

Paintball

Marker, mundur, maska, 100 kulek: 45 zł.
Dodatkowe 100 kulek: 25 zł.

Sprawdź również:
Łeba – atrakcje dla dzieci

parki linowe dla dzieci pomorskie rodzinne atrakcje łeba opinie

Power Park – godziny otwarcia

Maj, czerwiec: 10:00 – 17:00
Lipiec, sierpień: 10:00 – 22:00
Wrzesień: 10:00 – 17:00

rodzinny park rozrywki łeba power park opinie atrakcje dla dzieci ceny