GIGApasje – Podróże z dziećmi w PGE Giganty Mocy

blogerzy podróże z dziećmi Bełchatów

Już niedługo będziecie mogli posłuchać niesamowitych opowieści najbardziej znanych rodzin podróżujących blogerów. Niektórzy z nich piszą też dla Dzieckowpodrozy.pl.

W prezentowanym na naszych łamach centrum nauki PGE Giganty Mocy w Bełchatowie prowadzony jest cykl spotkań z niezwykłymi ludźmi – GIGApasje. Hasłem przewodnim czwartej edycji, która odbędzie się 10 listopada 2017, są „Podróże z dziećmi”. Prelegentami będą popularni blogerzy prowadzący strony o rodzinnej turystyce. Opowiedzą o swoich przygodach, pomysłach i sposobach na wspólne podróżowanie.

spotkanie z podróżnikami Bełchatów opinie atrakcje

W programie przewidziano warsztaty edukacyjne „Dzieci Świata” przygotowane przez autorów bloga Poznajemy Świat, podczas których najmłodsi będą mogli dowiedzieć się ciekawych rzeczy na temat swoich rówieśników z innych części globu, a także warsztaty fotograficzne prowadzone przez Globtroterka, czyli 7-letniego Michasia Dudka, który razem z rodzicami – Aleksandrą i Tomaszem – prowadzi blog Globtroterek.com. Nasi czytelnicy mieli szansę przeczytać kilka relacji z ich podróży na łamach naszego portalu.

Ekipa Globtroterka przygotowała też prezentację „Podróże są spoko” połączoną z mini-grą prelekcyjną. Gry miejskie to jeden z koników tych podróżników.

najlepsze blogi podróże z dzieckiem - globtroterek

„O niezwykłych przygodach i podróżach z dziećmi” opowiedzą natomiast Monika Pawłowska-Radzimierska, Patryk Radzimierski i Szymon Radzimierski, czyli dobrze znani czytelnikom Dzieckowpodrozy.pl autorzy bloga PlanetKiwi.pl. Na naszej stronie zamieścili wiele relacji ze swoich egzotycznych podróży, a 10-letni Szymon wydał nawet świetnie sprzedającą się książkę „Dziennik łowcy przygód. Extremalne Borneo”.

atrakcje dla dzieci Bełchatów Giganty Mocy

Poza tym w holu będzie można obejrzeć wystawę fotografii Malwiny i Michała Kołatków – podróżników z Bełchatowa, którzy prowadzą blogi Happiness Mode i Wszystko za podróż.

Podczas imprezy będzie działał bazar turystyczny, na którym zobaczyć będzie można m.in. prezentacje biur podróży oraz interaktywne stoiska "Kolorowe Indie" i "Magiczne Maroko".

Wydarzenie swoim patronatem objął portal Dzieckowpodrozy.pl oraz Polska Organizacja Turystyczna. Wstęp wolny!

PGE Giganty Mocy Bełchatów opinie