Gdańsk Centrum Handlowe z atrakcjami dla dzieci

Zapraszamy Was na zakupy i rozrywkę w jednym. Nie da się ukryć, że Centra Handlowe zabiegają o sympatię rodzin z dziećmi. Nic więc dziwnego, że oferują coraz więcej atrakcji i wydarzeń, które przyciągają już nie tylko na zakupy, ale i na sympatyczne spędzenie czasu z rodziną.

Najlepsze miejsce na zakupy w Gdańsku

Gdańsk atrakcje dla dzieci rodzinne 2023

Galerie Handlowe coraz więcej uwagi poświęcają potrzebom najmłodszych gości. Nie brakuje placów zabaw czy strefy relaksu dla rodzin z dziećmi, a także specjalnego pokoju dla rodzica z dzieckiem. Centrum Handlowe Auchan Gdańsk jest doskonałą alternatywą dla ogromnych i najbardziej znanych Galerii handlowych w mieście.  Tym co wyróżnia to miejsce jest mnóstwo wydarzeń dedykowanych dla rodzin z dziećmi. Aktualny akcje i wydarzenia możecie sprawdzić tutaj.

centrum handlowe dla rodzin z dziećmi Gdańsk

W Centrum Handlowym Auchan możecie również skorzystać z profesjonalnej opieki nad dziećmi. Sala Zabaw Kinderplaneta to miejsce, w którym dzieci mogą bawić się pod okiem profesjonalnych animatorów. Plac zabaw posiada ciekawie zaprojektowaną i zaaranżowaną powierzchnię. Jednak zadbano tu przede wszystkim o to, co dla rodziców jest najważniejsze: bezpieczeństwo. Wszystkie atrakcje posiadają odpowiednie certyfikaty, a nad zabawą i animacjami czuwa wykwalifikowany personel.

kinderplaneta gdańsk auchan1  

Zapraszamy Was również do odwiedzenia najciekawszych miejsc w Gdańsku - tutaj atrakcje czają się za każdym rogiem. To miasto jest niesamowite. Niezależnie czy wybierzecie się tu latem, czy zimą, zawsze jest coś ciekawego dla całej rodziny.

Polecamy: Gdańsk - najlepsze atrakcje dla dzieci