Gdańsk Centrum Handlowe z atrakcjami dla dzieci

gdańsk centrum przyjazne dzieciom morena opinie galeria handlowa 2019

Zapraszamy Was na zakupy i rozrywkę w jednym. Nie da się ukryć, że Centra Handlowe zabiegają o sympatię rodzin z dziećmi. Nic więc dziwnego, że oferują coraz więcej atrakcji i wydarzeń, które przyciągają już nie tylko na zakupy, ale i na sympatyczne spędzenie czasu z rodziną.

centrum handlowe z atrakcjami dla dzieci Gdańsk opinie sala zabaw 1

Galerie Handlowe coraz więcej uwagi poświęcają potrzebom najmłodszych gości. Toalety z przewijakiem to już standard, tak samo jak wózki do przewożenia dzieci. Coraz częściej można spotkać także pokój do karmienia dzieci. Takie udogodnienia czekają na rodziców m.in. w Galerii Morena w Gdańsku. Położona poza ścisłym centrum miasta, jest doskonałą alternatywą dla ogromnych i najbardziej znanych Galerii handlowych w mieście.  Znajdziecie tu znacznie więcej udogodnień dla dzieci:

  • pokój rodzica na poziomie +1 i dodatkowo przewijak na poziomie 0
  • na poziomie 0 kabiny w toaletach dedykowane dzieciom
  • strefa ze stoliczkami dla dzieci i krzesełkami do karmienia w strefie gastronomicznej na poziomie +1
  • strefa interaktywna z tabletami i stołem multimedialnym z grami dla dzieci oraz zabawkami na poziomie 0
  • taras czynny w sezonie letnim, na którym również znajdziemy zabawki i leżaczki dla dzieci
  • kasa dedykowana rodzinom w hipermarkecie Carrefour
  • miejsca parkingowe dedykowane rodzinom na bezpłatnym parkingu podziemnym oraz naziemnym, zlokalizowane w pobliżu wejść do galerii. pokój rodzica do karmienia dzieci centrum handlowe Gdańsk Morena Galeriacentrum handlowe przyjazne rodzinie Gdańsk atrakcje 1
W Galerii Morena możecie również skorzystać z profesjonalnej opieki nad dziećmi. Sala Zabaw Kinderplaneta (poziom +1) to miejsce, w którym dzieci mogą bawić się pod okiem profesjonalnych animatorów. Plac zabaw posiada ciekawie zaprojektowaną i zaaranżowaną powierzchnię. Jednak zadbano tu przede wszystkim o to, co dla rodziców jest najważniejsze: bezpieczeństwo. Wszystkie atrakcje posiadają odpowiednie certyfikaty, a nad zabawą i animacjami czuwa wykwalifikowany personel. Ważnym elementem oferty Galerii Morena są eventy i dodatkowe wydarzenia. Zimą organizowane jest bezpłatne lodowisko, a od wczesnej wiosny organizowane są ciekawe wydarzenia pt. Akademia Moreny, w których dodatkowo możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. taras z atrakcjami dla dzieci Gdańsk Morena Galeria

Zapraszamy Was również do odwiedzenia najciekawszych miejsc w Gdańsku - tutaj atrakcje czają się za każdym rogiem. To miasto jest niesamowite. Niezależnie czy wybierzecie się tu latem, czy zimą, zawsze jest coś ciekawego dla całej rodziny.

Polecamy: Gdańsk - najlepsze atrakcje dla dzieci