Gdańsk Centrum Handlowe z atrakcjami dla dzieci

centrum handlowe z atrakcjami dla dzieci w Gdańsku opinie

Zapraszamy Was na zakupy i rozrywkę w jednym. Galeria Bałtycka w Gdańsku, to nie tylko największe centrum handlowe w mieście, to również najbardziej przyjazne rodzinom centrum handlowe na Pomorzu. 

Najładniejszy pokój rodzinny w Polsce

Galerie Handlowe coraz więcej uwagi poświęcają potrzebom najmłodszych gości. Toalety z przewijakiem to już standard, tak samo jak wózki do przewożenia dzieci. Coraz częściej można spotkać także pokój do karmienia dzieci. Jednak Galeria Bałtycka w Gdańsku poszła o krok dalej. Dla rodzin z małymi dziećmi udostępniono tu Pokój Rodzinny - według wielu Rodziców jest to najpiękniejszy pokój rodzinny wśród wszystkich centrów handlowych w Polsce. Wydzielono w nim 3 strefy: przewijania, karmienia przy stoliku oraz najintymniejszą - do karmienia piersią. Autorką koncepcji pokoju rodzinnego w Galerii  Bałtyckiej jest znana blogerka parentingowa z Trójmiasta, Agnieszka Burska-Wojtkuńska, autorka bloga Mrs. Polka Dot. Pokój znajduje się napoziomie +1 przy sklepie Prima Moda.

centrum handlowe z atrakcjami dla dzieci Gdańsk Galeria Bałtycka opinie 1 pokój karmienie dziecka Galeria Bałtycka opinie 1 pokój do karmienia Centrum Handlowe Gdańsk Galeria Bałtycka Opinie 1

Centrum z atrakcjami dla dzieci

Nie zapomniano również o dodatkowych atrakcjach czy dedykowanych animacjach. KIDSPLANET - to interaktywna strefa zabaw, która mieści się na poziomie+1. W KIDSPLANET dzieci przenoszą się w świat kolorów,dźwięków imnóstwa atrakcji. Mają do dyspozycji m.in. interaktywną podłogę podświetlaną lampami LED oraz interaktywne kolorowe drzewko. Co ważne, korzystanie z tej atrakcji jest bezpłatne.

atrakcje dla dzieci Galeria Bałtycka opinie kidsplanet Gdańsk centrum handlowe atrakcje dla dzieci

W Galerii Bałtyckiej możecie również skorzystać z profesjonalnej opieki nad dziećmi. Sala Zabaw Kulkowo (poziom -1) tam dzieci mogą bawić się pod okiem profesjonalnych animatorów. Plac zabaw posiada ciekawie zaprojektowaną i zaaranżowaną powierzchnię, a w wystroju przeważają uwielbiane przez dzieci bajkowe elementy. Jednak zadbano tu przede wszystkim o to, co dla rodziców jest najważniejsze: bezpieczeństwo. Wszystkie atrakcje posiadają odpowiednie certyfikaty, a nad zabawą i animacjami czuwa wykwalifikowany personel.

W Galerii Bałtyckiej możecie również skorzystać z uwielbianych przez dzieci "wózków-samochodzików". Wypożyczalnię znajdziecie w punkcie informacyjnym na poziomie 0. Warto również od czasu do czasu zajrzeć na stronę domową Galerii oraz na profil na Facebooku - tam dowiecie się o eventach i wydarzeniach, które mogą być dodatkową atrakcją dla całej rodziny.

Zapraszamy Was również do odwiedzenia najciekawszych miejsc w Gdańsku - tutaj atrakcje czają się za każdym rogiem. To miasto jest niesamowite. Niezależnie czy wybierzecie się tu latem, czy zimą, zawsze jest coś ciekawego dla całej rodziny.

Polecamy: Gdańsk - najlepsze atrakcje dla dzieci

Dodaj komentarz

Connect with:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *