Fun Climb Warszawa

Mieszkasz w Warszawie, lub okolicy i szukasz idealnego miejsca na aktywną zabawę ze swoim dzieckiem? Koniecznie sprawdź czy uda Wam się pokonać grawitację w Fun Climb!

atrakcje dla dzieci fun climb warszawa opinie gdzie z dzieckiem

Fun Climb – atrakcje

Nie jest tajemnicą, że wspólna zabawa z dzieckiem pomaga kształtować świetną relację na linii dziecko-rodzic. Bywają jednak chwile, kiedy mamy już dość układania klocków, budowania torów dla plastikowych autek i picia herbatki z lalkami czy misiami. Warto wtedy wybrać się do miejsca, w którym spędzimy czas z dzieckiem z wyjątkowy sposób – a tym miejscem z całą pewnością jest Fun Climb w Warszawie!

Sprawdź koniecznie:
warszawa-z-dzieckiem-Smart-Kids-2023

Czym jest Fun Climb? To ogromna strefa wspinaczkowa, w której będziemy mogli sprawdzić naszą sprawność ruchową i świetnie się przy tym bawić całą rodziną! W Warszawie czeka na nas aż dwadzieścia torów wspinaczkowych pełnych różnych przeszkód. Wśród nich największą atrakcją jest Skok Tarzana do banana – czy wystarczy nam na niego odwagi? Tego dowiemy się na miejscu!

co robić z dzieckiem w warszawie aktywnie z dzieckiem atrakcje rodzinne warszawa opinie

Zanim jednak zaczniemy się wspinać – czeka na nas trwający około piętnastu minut instruktaż, dzięki któremu dowiemy się, jak bezpiecznie korzystać z atrakcji Fun Climb. Sprzęt, który wykorzystywany jest do autoasekuracji jest w pełni bezpieczny i posiada wszelkie niezbędne atesty. Dzięki amerykańskiemu urządzeniu TrueBlue (system magnetycznych hamulców) zawsze bezpiecznie wylądujemy na ziemi, nawet kiedy pokusimy się o skok z najwyższej przeszkody.

Po skończonej zabawie możemy odpocząć w strefie relaksu, gdzie czekają na nas pyszne ciasta, kawa czy orzeźwiające napoje. Z antresoli możemy też jednocześnie podglądać, jak inni radzą sobie z grawitacją na torach wspinaczkowych.

Cennik

Wejście na sesję Fun Climb (w cenie instruktaż i sprzęt): 34 zł – płatne w recepcji, 32 zł – przy płatności online.
Przeszkoda specjalna: Skok + Spacer po palach: 5 zł.
Voucher na 1 wejście na sesję Fun Climb (ważny 180 dni): 34 zł – płatne w recepcji, 32 zł – przy płatności online.
Voucher na 3 wejścia na sesję Fun Climb (ważny 180 dni): 102 zł – płatne w recepcji, 96 zł – przy płatności online.
Sekcja Fun Climb (dzieci 5-7 lat) 1x/tydzień + wstęp OPEN na ścianę sportową: 219 zł.
Jednorazowa bezzwrotna opłata za kartę: 10 zł
Rozszerzenie biletu Fun Climb o opcję przejścia na ścianę sportową: dopłata 10zł do biletu wstępu na Fun Climb.

Jedna sesja to 1 godzina zabawy.

rodzinne atrakcje dla dzieci w Warszawie aktywnie z dzieckiem opinie

Lokalizacja: