Spędź ferie na PGE Narodowym. Specjalna oferta wycieczkowa dla grup zorganizowanych

Ferie zimowe to wyjątkowy czas w roku, który pozwala dzieciom i młodzieży nie tylko cieszyć się urokami zimy, ale i przygotowania do nauki w drugim semestrze roku szkolnego. Warto wykorzystać ten okres na wypoczynek i odkrywanie nowych miejsc, dzięki którym wyjazd do stolicy z pewnością pozostanie w pamięci na lata. PGE Narodowy, największy stadion w Polsce, z okazji ferii zimowych przygotował specjalną ofertę dla grup zorganizowanych, które chcą odkryć jego tajemnice. Od 16 stycznia 2023 do 26 lutego 2023 roku bilety na wycieczkę z przewodnikiem trasą „Poczuj się jak VIP” można zakupić z 20-procentową zniżką.

zwiedzanie stadion pge narodowy wycieczki z dzieckiem trasa 2023 ferie

Bilety grupowe ze zniżką można kupić w sklepie internetowym PGE Narodowego (www.sklep.pgenarodowy.pl). Trasa wycieczki jest dostosowana do potrzeb dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych. Cena biletu dla grup liczących co najmniej 20 osób wynosi 16,80 zł. Na 10 biletów płatnych przypada 1 bilet bezpłatny dla opiekuna.

Wycieczka z przewodnikiem trasą „Poczuj się jak VIP” pozwala na poznanie prestiżowych pomieszczeń areny, z których na co dzień korzystają gwiazdy sportu, kultury i biznesu. W ciągu 90-minutowej wycieczki przewodnik w pasjonujący i zajmujący uwagę sposób opowie o historii i teraźniejszości stadionu, który w swej historii gościł wielkie piłkarskie sławy pokroju Cristiano Ronaldo i Roberta Lewandowskiego oraz gwiazdy muzyki jak P!NK, Sting, Iron Maiden, Dawid Podsiadło czy Metallica.

wycieczki dla dzieci stadion narodowy warszawa zwiedzanie atrakcje pge narodowy trasa zwiedzanie z dziećmi wycieczki opinie  

Trasa wycieczki „Poczuj się jak VIP” obejmuje m.in. loże VIP, Biznes Klub, kaplicę wielowyznaniową oraz strefę zawodniczą i szatnię reprezentacji Polski ze strefą odnowy biologicznej. Małym i dużym miłośnikom piłki nożnej z pewnością przypadnie również oddana do użytku w 2022 roku Strefa Pucharowa. Podziwiać można w niej nie tylko pamiątki związane z Euro 2012 czy zdjęcia patrona stadionu – Kazimierza Górskiego, ale i koszulki Biało-Czerwonych ze zwycięskiego meczu z Niemcami z 2014 roku oraz znajdującą się w centrum sali replikę Pucharu Polski. Uczestnicy wycieczki trasą „Poczuj się jak VIP” mogą poczuć moc piłkarskich emocji robiąc sobie również pamiątkowe zdjęcia na specjalnie przygotowanej ściance, która przedstawia drużynę reprezentacji Polski podczas meczu z Anglią z roku 2021.

pge narodowy z dzieckiem zwiedzanie wycieczki opinie ferie zimowe 2023

Przestrzenie zmodernizowane z okazji 10. urodzin PGE Narodowego przypadną do gustu również fanom muzyki. Na ścianie prowadzącej do szatni, która w czasie koncertów pełni funkcję garderoby gwiazd, zamieszczono oś czasu ze zdjęciami z występów sław pokroju The Rolling Stones, Beyonce, Rammsteina, Dawida Podsiadły czy Eda Sheerana, którego odbywające się dzień po dniu koncerty, przyciągnęły w 2022 roku rekordową liczbę blisko 150 tys. fanów.

Wycieczka po PGE Narodowym trasą „Poczuj się jak VIP” to ciekawy pomysł na spędzenie ferii zimowych w stolicy, który angażuje uwagę dzieci i młodzieży łącząc walory edukacyjne z wypoczynkiem.

O wycieczkach po największym stadionie w Polsce więcej dowiesz się na stronie www.wycieczki.pgenarodowy.pl. Bilety w specjalnej cenie znajdziesz w sklepie internetowym pod adresem www.sklep.pgenarodowy.pl.

pge narodowy trasa zwiedzanie z dziećmi wycieczki ferie 2023 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *