Wkrótce otwarcie Energylandii!

Kolejne tygodnie spędzone w domowej kwarantannie spowodowanej światową pandemią, sprawiają, że także Polacy z coraz większym utęsknieniem dopatrują się momentu, w którym będą mogli nie tyle, co spędzić czas poza miejscem zamieszkania, ale tez zrobić to w ciekawy sposób.   

Energylandia Zator - otwarcie w czerwcu?

  Z uwagi na sytuację panującą na całym świecie, coraz więcej Polaków zdaje sobie sprawę z tego, że wyjazdy zagraniczne nie dojdą raczej do skutku i w ciągu tych dwóch najcieplejszych miesięcy roku, będą szukać opcji podróży po kraju. Szczególnie że wraz z najnowszymi informacjami podanymi przez Ministerstwo Rozwoju, IV etap odmrażania gospodarki obejmie także uruchomienie parków rozrywki, takich jak Energylandia Zator! Cytując Jadwigę Emilewicz:W kolejnym etapie chcielibyśmy, aby było więcej infrastruktury czasu wolnego, gdzie spędzamy czas rodzinnie, z dziećmi, aby mogły zostać otwarte takie miejsca jak parki rozrywki, parki tematyczne.” Oznacza to jedno — już za chwilę znów będziemy mogli dać ponieść się zabawie w Energylandii! Park Rozrywki Energylandia w Zatorze to bez wątpliwości jedno z najbardziej rozpoznawalnych i najnowocześniejszych tego typów w Polsce, a nawet i w Europie, stąd też nie dziwimy się temu, jak cenione wśród Polaków jest to miejsce. Naturalnie, trzeba zdać sobie sprawę z tego, że ponowne otwarcie branży turystyczno-rozrywkowej będzie musiało być odpowiednio przygotowane. kamera_termowizyjna_3_energylandia zator_ malopolskie Powód jest jeden — celem numer jeden jest dobro i zdrowie wszystkich odwiedzających ten park. Właśnie dlatego, w Energylandii w Zatorze już teraz opracowano szereg procedur sanitarnych, mających utrzymać należyty poziom bezpieczeństwa sanitarnego przy jednoczesnym zachowaniu komfortu Gości oraz pracowników. Co zostanie wprowadzone w Energylandii?
  • z uwagi na zabawę na świeżym powietrzu, wejścia dla pracowników i Gości zostały wyposażone w nowoczesne systemy kamer termowizyjnych
  • wprowadzone i oznaczone zostaną dwumetrowe odstępy w kolejkach do atrakcji oraz przy kasach
  • posiłki w restauracjach i kawiarniach będzie można zamówić przez specjalną aplikację
aplikacja_jedzenie_energylandia zator_ malopolskie To jednak nie wszystko. Celem zapewnienia możliwie największego reżimu sanitarnego, na terenie całego obiekty funkcjonować będzie ponad 300 stacji służących do bieżącej dezynfekcji dłoni. Po zamknięciu parku będzie on odkażany przy pomocy specjalistycznych dronów. dezynfekcja_dronem_4_energylandia zator_ malopolskie Poza tym powołana została grupa zajmująca się dezynfekcją powierzchni użytkowanych, a wszyscy pracownicy zostali wyposażeni w niezbędne środki higieny. Jak mówi rzecznik prasowy Energylandii, Kris Kojder:wierzymy, że dzięki opracowanym przez nas procedurom i wdrożeniu wszelkich zaleceń będziemy mogli zapewnić Gościom najwyższe standardy bezpieczeństwa pracownicy_rekawice_energylandia zator_ malopolskie Ponowne otwarcie branży turystyczno-rozrywkowej to wręcz nowe rozdanie dla miejsc takich jak Park Rozrywki Energylandia Zator. Głos w tej sprawie zabrał również Marek Goczał, twórca i pomysłodawca całego parku. Cytując jego wypowiedź: “Z radością i nadzieją przyjęliśmy wiadomość o podejmowanych działaniach w kierunku otwierania polskiej gospodarki oraz informacje o planowanym otwarciu naszej branży. Cieszymy się, iż kolejny etap budowania nowej normalności w Polsce obejmie także miejsca takie jak parki rozrywki — Energylandię, którą z pasją i dumą rozwijamy od ponad sześciu lat stacja_dezynfekujaca_6_energylandia zator_ malopolskie Turystyka krajowa otrzyma już niedługo nową szansę od państwa, a my — turyści będziemy mogli nareszcie zaznać nieco wypoczynku po minionych, bardzo trudnych miesiącach, upływających w rytm solidarnej walki z koronawirusem. Mamy jednak nadzieję, że takie otwarcie Energylandii będzie zaledwie początkiem do powrotu do normalnej, lecz nadal bezpiecznej zabawy!

Czytaj więcej o atrakcjach w Energylandii