Energylandia zaskoczyła swoich fanów – rodzinna, limitowana promocja ruszyła!

Energylandia zaskoczyła swoich fanów rodzinna limitowana promocja atrakcje dla dzieci i rodzin

O tym, że Energylandia dba o swoich gości przekonało się miliony turystów odwiedzających ten Park Rozrywki. O tym, że potrafi zaskakiwać swoich fanów także mogliśmy się przekonać nie raz. Tym razem Energylandia sprawiła jeszcze większą radość niezapowiedzianą limitowaną promocją na bilety ważna od sierpnia! 

Największe i najszybsze rollercoastery, których naliczyć możemy aż 18, kolorowe karuzele, gry, zabawy i zdumiewające pokazy,Energylandia zaskoczyła swoich fanów rodzinna limitowana promocja atrakcje dla dzieci i rodzin 1 a do tego 5 basenów, 36 zjeżdżalni wodnych, piaszczyste plaże i 7000 leżaków! Wszystko to znajdziemy w ramach jednego biletu wstępu w Energylandii, a teraz możemy mieć dostęp do tych 123 atrakcji w wyjątkowej cenie. Poznaj szczegóły poniżej:

  • bilet normalny od 140 cm – 159 zł /szt., zamiast 179 zł
  • bilet ulgowy do 140 cm – 119 zł /szt., zamiast 129 zł
  • bilet normalny od 140 cm 2-dniowy – 279 zł/ szt. zamiast 319 zł
  • bilet ulgowy do 140 cm 2-dniowy – 209 zł/ szt. zamiast 229 zł

Warunkiem skorzystania z tej rodzinnej promocji jest zakup minimum 4 biletów, co w przypadku większości familijnych wypraw nie sprawia problemu, tym bardziej, że do tego cudownego miejsca ściągają dzieci, rodzice i dziadkowie. Promocyjne bilety nabyć możecie już dziś poprzez stronę internetową TUTAJ. Bilety zakupione podczas promocji wykorzystać można od 1 sierpnia do 30 października br., czyli do końca sezonu! Godziny otwarcia Parku latem są od 10:00 do 20:00, znów po wakacjach miejsce to czynne jest do 18:00.

Zakupione bilety podczas tej limitowanej promocji dają możliwość skorzystania z wakacyjnych, sobotnich Magic Night & Beach Party. A zatem zyskujemy nie tylko na kupnie biletów, ale także aż 3 godziny zabawy gratis! Sobotnie imprezy to możliwość podziwiania wyjątkowych iluminacji atrakcji Parku Rozrywki, ale także możliwość korzystania z nich, znów w strefie Big Milk Water Park najlepsi DJ-e rozgrzewają przyjemnymi, wakacyjnymi hitami! Jeśli macie jeszcze możliwość wykorzystać środki w ramach Bonu Turystycznego warto pomyśleć właśnie o zakupie biletów z tej promocji! Energylandia opracowała intuicyjna stronę internetową, przez którą możecie dopełnić wszelkich formalności i zakupić bilety do Parku w ramach rodzinnej promocji.

Jeśli planujecie odwiedzić Energylandię z takimi biletami jesienią to pamiętajcie, że w kalendarzu czekają na Was Polska, Złota Jesień, czyli Park przeobrażony w jesienną odsłonę, a także Oktoberfest dla osób pełnoletnich i w końcu Halloween dla fanów dreszczyku emocji i przerażająco dobrej zabawy.

Energylandia zaskoczyła swoich fanów rodzinna limitowana promocja atrakcje dla dzieci i rodzin 2

Promocja dotyczy biletów jednodniowych oraz dwudniowych i nie łączy się z innymi promocjami. Szczegóły znajdują się w REGULAMINIE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *