Elektroniczna niania Philips Avent DECT SCD580 – opinia

Planujesz zakup elektronicznej niani Philips Avent DECT SCD580? Przetestowaliśmy urządzenie, a dziś dzielimy się naszą opinią.

Elektroniczna Niania Philips Avent Dect scd580 opinie

Nie da się ukryć, iż marka Philips Avent to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w zakresie dostarczania produktów towarzyszących ciąży i pierwszym dniom rodzicielstwa.  Od takiej firmy wymaga się wiele, dlatego my również w teście postawiliśmy wysoko poprzeczkę, jednak już na początku musimy przyznać, iż testowana elektroniczna niania spełniła nasze oczekiwania i wszystkie reklamowane obietnice. 

Czym wyróżnia się elektroniczna nianiania Phiplips Avent SCD580?

Przede wszystkim z technologią DECT, która zapewnia niezawodną łączność odporną na zakłócenia. Na opakowaniu przeczytamy o zasięgu do 330 metrów na otwartej przestrzeni. Nie jest on przesadzony! Jednak większość z nas zainteresowana jest raczej jak niania poradzi sobie z przeszkodami typu "ściany" czy kolejne piętra budynku. Okazuje się, że możemy być spokojni o prawidłowe działanie niani nawet przy kilku ścianach pomiędzy odbiornikiem i nadajnikiem. W trakcie testów Phiplips Avent SCD580 spokojnie poradził sobie również z komunikacją w pionie, czyli przez dwa piętra.  Dla bezpieczeństwa ważne jest automatyczne ostrzeżenie o wyjściu poza zasięg pozwalający na bezproblemową łączność.Philips Avent SCD 580 opinie - test

Nie bez znaczenia są również dodatkowe funkcje:

Odtwarzacz MP3, który uspokoi dziecko i przygotuje do spokojnego snu. Uniwersalny czujnik temperatury i wilgotności pozwala stworzyć idealne warunki w pokoju dziecka. Nam jednak najbardziej przypadła do gustu możliwość komunikacji dwukierunkowej. Dzięki niej możesz uspokoić dziecko swoim głosem z dowolnego miejsca. Nawet gdy wyciszysz urządzenie, o głosie dobiegającym z pokoju dziecka poinformuje Cię światło diody. Coś co maluchy będą uwielbiały nie tylko gdy Was nie będzie w pokoju, ale szybko może stać się wieczornym rytuałem to możliwość projekcji pięknej, ciepłej animacji kolorowych gwiazdek na sufit. Wszystkie dodatkowe funkcje możecie uruchomić zdalnie, co jest dodatkowym atutem. Warto również zwrócić uwagę na wydajność pracy i tryb pracy „smart eco”, który pozwala na znaczną oszczędność energii. Więcej o elektronicznej niani Phiplips Avent Dect przyczytasz tutaj.

Philips Avent SCD580 opinie

Charakterystyka Philips Avent DECT SCD580"

Brak zakłóceń i poufne połączenie
• Technologia DECT gwarantuje brak zakłóceń i 100% prywatności
• Energooszczędny tryb Smart ECO
Krystalicznie czysty dźwięk
• Pewność dzięki krystalicznie czystemu dźwiękowi
• Diody LED sygnalizujące poziom hałasu
Pełen komfort
• Projektor gwiazdek i odtwarzacz MP3 — łatwiejsze usypianie dziecka
• Kontrola wilgotności i temperatury w pokoju dziecka
• Pozostań w kontakcie dzięki funkcji komunikacji dwukierunkowej
Maksymalny zasięg: 330 m
• Niezawodne połączenie w każdej chwili
• Maksymalny zasięg: 330 m