Hotel Kiston- przyjazny dzieciom

Jeśli szukasz malowniczego miejsca na rodzinny wypoczynek w otoczeniu zieleni i piękna kaszubskich jezior, koniecznie sprawdź ofertę Hotelu Kiston.

Hotel Kiston Kaszuby

Ten nowoczesny obiekt robi wrażenie już od samego wjazdu. Ogrodzony murem z kamienia ogromny teren otaczający hotel tworzy idealne warunki do bezpiecznego rodzinnego wypoczynku. Elegancko urządzone pokoje swoimi rozmiarami zaskoczą niejednego bywalca hoteli. Rodzinom szczególnie polecamy pokoje typu studio, z dwoma sypialniami i łazienkami.

Pokoje Hotel Kiston Kaszuby Sulęczyno

Menu w hotelowej restauracji zaspokoi kulinarne gusta zarówno dzieci jak i dorosłych. Jednak najważniejsze jest właściwe podejście – otwartość personelu hotelu na dzieci i ich potrzeby oraz wszechobecny uśmiech to gwarancja dobrego rodzinnego wypoczynku. Pełen relaks zapewni Wam świetnie zaplanowany basen, z brodzikiem dla dzieci, niewielką rwącą rzeką oraz jacuzzi.

Hotel z basenem Kaszuby

Dzięki odpowiedniemu zaplanowaniu przestrzeni, możliwa jest swobodna zabawa dzieci i relaks rodziców. Starsze dzieci z pewnością będą się doskonale bawić w multimedialnej kręgielni. Bowling z 4 nowoczesnymi multimedialnymi torami, pozwala w komfortowych warunkach można rozgrywać zacięte rozgrywki. Pobyt w klubie hotelowym uprzyjemni bogato zaopatrzony bar i klimatyczny wystrój lokalu z energiczną muzyką w tle. Dodatkowymi atrakcjami są piłkarzyki i bilard.

Kręgielnia Kaszuby Hotel

Dodatkowo jako hotel przyjazny dziecku, pokoje na życzenie wyposażane są w odpowiednie zabezpieczenia i udogodnienia, takie jak: - łóżeczko z materacem - dodatkowe kocyki oraz poduszki - podgrzewacz do butelek oraz słoiczków - czajnik do zagotowania wody - nawilżacz powietrza - plastikowe naczynia oraz sztućce - zabezpieczenia kontaktów - przewijak dla małych dzieci - zabezpieczenie okien i drzwi balkonowych W łazienkach na życzenie: - wanienka - nocnik, nakładkę na sedes oraz podest - mata antypoślizgową - dodatkowe ręczniki dla małych dzieci - jednorazowe kubki do mycia zębów - plastikową miskę do prania (lub usługe prania w naszej pralni) - jednorazowe torby na pieluchy W recepcji skorzystać można z: - elektroniczna niania - termometr bezdotykowy - możliwość wypożyczenia dvd z bajkami, książeczek, gier dla całej rodziny - na recepcji dysponujemy apteczką dla maluszków - możliwość zakupienia dań dla małych dzieci - aktualne kontakty do najbliższej apteki, lekarza pierwszego kontaktu, pediatry, ginekologa oraz pielęgniarki - możliwość zorganizowania zabaw z animatorem Wszystkie przedmioty, które posiadamy są z atestem w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo najmłodszych, mamy nadzieję, iż pobyt w naszym hotelelu sprawi Państwu dużo przyjemności.

Hotel Kiston 83-320 Sulęczyno Kistowo 26

www.kiston.pl

Recepcja: 607 300 500  hotel@kiston.pl

 Basen dla dzieci Hotel Kaszuby