Dziennik Łowcy Przygód. Etiopia. U stóp góry ognia [PREMIERA]

Polecamy Wam prawdziwy zapis egzotycznej wyprawy do serca Afryki! 384 - tyle stron ma najnowsza książka Szymona Radzimierskiego "Dziennik Łowcy Przygód. Etiopia. U stóp góry ognia". Szymona nie musimy Wam przedstawiać: jego pierwsza książka „Dziennik łowcy przygód. Extremalne Borneo” to unikalny, zabawny, pełen zaskoczeń (i entuzjazmu) dziennik z podróży, który szybko zdobył popularność wśród czytelników.  Śpieszcie do księgarni i dajcie zaczytać się w kolejnym Dziennik Łowcy Przygód.

Kręci cię nocna wspinaczka do krateru rozżarzonej lawy? Chcesz wiedzieć, co się czuje, gdy dzikie hieny jedzą ci z ręki albo hipopotam niemal wywraca łódź, którą płyniesz? A może masz ochotę poznać tajemniczych Mursich, pijących krew, czy nieustraszonych Hamerów skaczących po grzbietach byków?

Dobrze trafiłeś! Przed nami jeszcze noc w bazie wojskowej na słonej pustyni, gigantyczny pyton w śmiertelnym uścisku z serwalem, groźne krokodyle i tysiąc innych przeżyć. Strasznych, śmiesznych i szokujących. Dołącz do mojej ekipy łowcy przygód! Ekstremalnie już było. Teraz walczymy o przetrwanie!