DVD My Little Pony: Przyjaźń to magia

Dołącz do magicznego świata kucyków Pony. Poznaj serię, która podbiła serca dziewczynek na całym świecie. Śledź losy kucyków, dziel z nimi wspaniałe przygody i staw czoła niebezpiecznej stronie magii. Przyjaźń zwycięży! Pełne zabawy i akcji nowe części „My Little Pony: Przyjaźń to magia” na DVD już od 10 maja! Na każdej części DVD aż 6 pełnych przygód odcinków!

Witaj w miasteczku Ponyville, gdzie poznasz magię przyjaźni! Spotkasz tu kucyki Twilight Sparkle, Applejack, Rarity, Fluttershy, Rainbow Dash i Pinkie Pie, z którymi przeżyjesz wspaniałe przygody! Twilight Sparkle, spędza całe dnie na zgłębianiu magicznych tajników i czytaniu książek. Pewnego dnia wraz ze swoim asystentem Spikiem zostaje zaproszona przez swoją mentorkę i specjalistkę w dziedzinie magii - Księżniczkę Celestię - do miasteczka Ponyville, gdzie ma dowiedzieć się czegoś więcej o przyjaźni. Twilight Sparkle z radością przyjmuje zaproszenie i przybywa do miasteczka, gdzie poznaje swoje przyszłe przyjaciółki: kucyki Applejack, Rarity, Fluttershy, Rainbow Dash i Pinkie Pie. Każdy z kucyków posiada inną osobowość oraz zdolności, które są kluczowymi elementami Klejnotów Harmonii. Nowe przyjaciółki dzielnie stawiają czoła różnym wyzwaniom, bo przyjaźń połączyła ich więzami nie do zerwania!

WYDANIE DVD MY LITTLE PONY: PRZYJAŹŃ TO MAGIA, CZĘŚĆ 16:

WIARA CZYNI CUDA

Nowe odcinki z sezonu 4. bestsellerowej serii z ukochanymi bohaterami dziewczynek. Witaj w miasteczku Ponyville, gdzie poznasz magię przyjaźni! Spotkasz tu niezwykłe kucyki, z którymi przeżyjesz wspaniałe przygody! W części 16. do Ponyville przyjedzie z wizytą siostra Pinkie Pie, Twilight będzie pomagać kucykom ze Znaczkowej Ligi w nauce nowych umiejętności, a Rarity przygotuje superstroje na przedstawienie.

Dowiedz się więcej http://bit.ly/MLP_empik

MY LITTLE PONY 16 DVD 3D

ODCINKI:

Nauka z Twilight

Twilight pomaga kucykom ze Znaczkowej Ligi w nauce nowych umiejętności, które przybliżą je do zdobycia upragnionych znaczków. Nagle jej indywidualne zajęcia stają się bardzo popularne…

Nielekko być Bryzusiem

Nad Ponyville mają wkrótce przelatywać Bryzusie. Kucyki chcą im pomóc w bezpiecznym powrocie do domu. Wypadek sprawia, że grupa małych stworzonek trafia pod opiekę Fluttershy.

Lekcja Samodzielności

Apple Bloom po raz pierwszy zostaje sama w domu. Jednak nie na długo… Applejack wraca wcześniej i obiecuje, że już nigdy nie zostawi swojej małej siostrzyczki samej…

Maud Pie

Do Ponyville przyjeżdża z wizytą siostra Pinkie Pie – Maud. Pinkie wpada w szał przygotowań i przygotowuje kilogramy cukierków, z których będą robiły cukierkowe naszyjniki przyjaźni.

Oklaski dla Sweetie Belle

Sweetie Belle prosi Rarity o pomoc w przygotowaniu strojów na przedstawienie teatralne. Już wkrótce wszyscy mówią tylko o wytwornych kreacjach.

Wiara czyni cuda

Do Ponyville przyjeżdżają Bracia Flim Flam i oferują kucykom magiczny eliksir likwidujący wszelkie dolegliwości...

WYDANIE DVD MY LITTLE PONY: PRZYJAŹŃ TO MAGIA, CZĘŚĆ 17:

KRÓLESTWO TWILIGHT

W części 17. kucyki wyjadą na igrzyska sportowe, w których spróbują zdobyć jak najwięcej medali. Jednak po powrocie do Ponyville czeka ich ważniejsze zadanie: będą musiały stawić czoła Lordowi Tirekowi, który planuje ukraść magię alikornów...

Dowiedz się więcej http://bit.ly/MLP_empik

MY LITTLE PONY 17 DVD 3D

ODCINKI:

Skrzydlata Wiedza

Twilight czeka egzamin z historii Wonderbolts. Postanawia uczyć się razem z Rainbow Dash, jednak dla przyjaciółki wspólna nauka to prawdziwa męka.

Targi Wymiany

W Ponnyville odbywają się Targi Wymiany. Kucyki po raz kolejny przekonują się, że najważniejszą wartością, której nie da się na nic wymienić, jest przyjaźń.

Inspiracja Manifestacja

Rarity przygotowuje scenę dla teatrzyku kukiełkowego, który ma być wystawiony podczas Festynu Młodych Kucyków. Gdy scena zostaje skrytykowana, Rarity zalewa się łzami… Spike postanawia jej pomóc za wszelką cenę!

Igrzyska w Equestrii

Kucyki wyjeżdżają na igrzyska sportowe do Equestrii. Cel jest jeden: zdobyć jak najwięcej medali! Spike ma dostąpić zaszczytu zapalenia znicza.

Królestwo Twilight – Część 1

Equestrii grozi nowe niebezpieczeństwo – Lord Tirek chce ukraść magię alikornów. Księżniczka Celestia prosi o pomoc… Discorda!Rarity zakochuje się w wędrownym pisarzu Trenderhoofie, jednak jego bardziej interesuje Applejack. Gustowny kucyk postanawia upodobnić się do przyjaciółki z farmy, co kończy się niezłym bałaganem.

Królestwo Twilight – Część 2

Discord zdradza kucyki i przyłącza się do Tireka. Księżniczki postanawiają przekazać całą swoją moc Twilight, aby w ten sposób uniemożliwić Tirekowi jej kradzież.głos i nie może śpiewać w kwartecie Ponytones. Rarity pragnie, aby zastąpiła go Fluttershy. Jednak jej nieśmiała przyjaciółka panicznie boi się sceny…