STACYJKOWO: Zadanie Dostarczone i Pomocne Ciuchcie

Wybierz się w podróż i zobacz wspaniały świat Stacyjkowa, gdzie radosne ciuchcie Wilson, Koko i Bruno uczą się, jak zostać prawdziwymi pociągami! Stacyjkowo pokochały przedszkolaki na całym świecie – w Europie, Australii, Japonii, Stanach Zjednoczonych. Seria bajek o sympatycznych lokomotywach skierowana jest do widzów od 2 do 6 lat. Kolejne części przygód wesołych ciuchciaków zadebiutują na DVD już 10 maja!

STACYJKOWO: ZADANIE DOSTARCZANIE (wydanie DVD)

Ciuchcie nie lubią się nudzić! Gdy Cormac dowiaduje się, że nie ma dla niego roboty, sam szuka sobie zajęcia i przy okazji ratuje patrol torowy! Koko przekonuje się, że bycie ciuchcią od dostaw ekspresowych nie jest łatwe. Gdy w dokach psuje się dźwig, Szef Stu musi znaleźć inny sposób na załadowanie statku. Florek bierze na siebie odpowiedzialność za naprawienie latarni morskiej i szybko odkrywa, że bez dyscypliny niewiele zdziała.

Dowiedz się więcej: http://bit.ly/StacyjkowoDVD

STACYJKOWO ZADANIE DOSTARCZANIE DVD 3D

Zobacz, jak bohaterowie radzą sobie z kolejnymi wyzwaniami w pięciu ciuchciastycznych odcinkach Stacyjkowa!

Odcinki:

- Patrol Cormaca

- Dostawczy pojedynek

- Koko Express

- Szef Stu i dźwig parowy

- Błysk Florka

STACYJKOWO: POMOCNE CIUCHCIE (wydanie DVD)

Kaja martwi się, że brak jej specjalizacji, ale wkrótce udowadnia, że to jej atut i jest bardzo wszechstronną ciuchcią. Bruno ćwiczy układanie torów w starym korycie rzeki, gdy zapada się pod nim grunt! Czy Wilson zdąży go uratować? Młode lokomotywy biorą udział w obozie treningowym, gdzie uczą się pracy zespołowej. W bazie serwisowej zabrakło paliwa, a tory są oblodzone. Czy Jackman dotrze do doków po nowe zapasy i uratuje sytuację?

Dowiedz się więcej: http://bit.ly/StacyjkowoDVD

STACYJKOWO POMOCNE CIUCHCIE DVD 3D

Zobacz, jak bohaterowie radzą sobie z kolejnymi wyzwaniami w pięciu ciuchciastycznych odcinkach Stacyjkowa!

Odcinki

Ratownik pierwszego kontaktu

Akcja ratunkowa

Obóz treningowy

Przewodnik Hektor

Szef patrolu

Stacyjkowo to jedyne miejsce, w którym pośród ludzi żyją lokomotywy. Nowoczesne miasteczko (tylko pod centrum przebiegają aż trzy tunele!) położone hen daleko, między polami i lasami a kamienistym kanionem. Tu właśnie mieszkają trzy młode lokomotywy: Wilson, Koko i Bruno.