Deepspot – nurkowanie w najgłębszym basenie na świecie!

deepspot mszczonow nurkowanie mazowieckie 2
Być może o tym nie wiecie, lecz pod Warszawą, w niewielkim Mszczonowie otworzono najgłębszy basen nie tylko w naszym kraju… ale i na świecie! Deepspot, bo tak nazywa się ten basen nurkowy został otwarty 21 listopada 2020 roku i pozwala zarówno profesjonalnym nurkom, jak i amatorom sprawdzić się w tej dyscyplinie sportu. Sprawdźmy więc, jak prezentuje się Deepspot!

Deepspot Indoor Diving Center – atrakcje

Deepspot to basen o głębokości dokładnie 45 metrów i 40 centymetrów. Co więcej — mieści on aż 8000 metrów sześciennych wody, co jest ekwiwalentem niemal… 27 basenów olimpijskich! To naprawdę robi wrażenie! Aby umożliwić najlepsze warunki podczas nurkowania, woda ta jest naprawdę przejrzysta, co oferuje uczucie wręcz swobodnego dryfowania w przestrzeni! Co więcej, woda w basenie Deepspot jest cieplejsza (około 32-34 stopnie Celsjusza) niż w innych zbiornikach, przez co nie musimy zakładać pianki termoizolacyjnej, aby świetnie się bawić! Jest to prawdopodobnie jedyne miejsce do nurkowania w Polsce bez termokliny!

deepspot mszczonow nurkowanie mazowieckie 3

Wbrew pozorom, w Deepspot swoich sił mogą próbować nie tylko profesjonalni nurkowie, ale też kompletni amatorzy. Jeżeli chcemy sprawdzić się w nurkowaniu sprzętowym, a jeszcze nigdy tego nie robiliśmy, to możemy wziąć udział w szkoleniu pod czujnym okiem instruktorów i z użyciem najnowocześniejszego sprzętu, zakończonym zdobyciem certyfikatu!

Sprawdź również:
Suntago – Mszczonów – Park of Poland – największy aquapark w Polsce

deepspot mszczonow nurkowanie mazowieckie

Doświadczeni, certyfikowani nurkowie mogą natomiast korzystać z obiektu celem szlifowania swoich umiejętności. Poza tym swój raj znajdą tu też miłośnicy nurkowania na zatrzymanym oddechu, czyli freedivingu! Na miejscu znajdziemy ciekawe i tajemnicze atrakcje, takie jak wrak, jaskinie, liny i winda freediverów. Sprawdźcie wszystkie tajemnice Deepspot!

deepspot mszczonow nurkowanie mazowieckie wrak

Jeżeli jeszcze nie jesteście pewni tego, czy chcecie nurkować, to do waszej dyspozycji oddano tu specjalny podwodny tunel widokowy, z którego możemy obserwować poczynania nurków. Poza tym, w Deepspot znajdziemy restaurację, podwodny hotel i przestronne sale konferencyjne.

Godziny otwarcia Deepspot

  • Poniedziałek — Piątek: 13:00 – 23:00
  • Sobota: 8:00 – 24:00
  • Niedziela: 8:00 – 23:00

Cennik biletów Deepspot

Poniższy cennik to oferta dla nurka rekreacyjnego rezerwującego wejście przez system rezerwacyjny. Ofertę B2B znajdziecie na stronie tej atrakcji.

Off peak Peak
w tygodniu: 13:00 – 17:00 w tygodniu 17:00 – 22:00
w sobotę 8:00 – 23:00
w niedzielę 8:00 – 22:00
Trening Scuba Diving/ 60min  189 zł 219 zł
Trening Freediving/ 90min 189 zł 219 zł
Pierwsze Nurkowanie Scuba 339 zł 369 zł
Pierwsze Nurkowanie Scuba 339 zł 369 zł
Instruktor Deepspot (Trening Scuba/ Trening Freediving) 150 zł 150 zł

Lokalizacja Deepspot

Deepspot znajduje się w podwarszawskim Mszczonowie, około 20 minut jazdy od miasta stołecznego. Poniżej znajdziecie dokładną mapkę z lokalizacją Deepspot.

Sprawdź także nasz artykuł:

Termy Mszczonów