CZAROWNICA 2 na Blu-ray i DVD – Premiera już 4 marca!

CZAROWNICA-2-premiera-bluray-dvd-film-bohaterowie-opinie
Angelina Jolie w swojej fenomenalnej roli Diaboliny wróciła już do kin… a teraz nadszedł czas aby zawitała do waszych domów! Już 4 marca, w dniu premiery film “Czarownica 2” na Blu-ray oraz DVD, będziecie mogli poznać dalsze losy jednej z najciekawszych i najbardziej fascynujących postaci ze świata Disneya w zaciszu domowym! Sprawdźcie, jak skończy się ta przygoda i gdzie potoczą się historie dobrze znanych bohaterów!

Czarownica 2 - wydanie na Blu-ray i DVD!

Sprawdź promocje na film >>tutaj<<

“Czarownica 2” trafiła do kin w październiku ubiegłego roku i stała się niemalże natychmiastowym hitem i świetną kontynuacją pierwszej części sagi! W naszym kraju film ten zobaczyło ponad milion widzów, zaś prawdziwie widowiskowa charakteryzacja i fryzury zostały wyróżnione nominacją do nagród Oscara 2020. CZAROWNICA-2-premiera-bluray-dvd-film-angelina-opinie “Czarownica 2” z to kontynuacja alternatywnej historii prawdopodobnie najsłynniejszego szwarccharakteru z uniwersum Disneya - Diaboliny, znanej z filmu o Śpiącej Królewnie.  Powstała w 2014 roku pierwsza część filmu “Czarownica” opowiadała o nieznanej historii złej wróżki i tym, jak rzuciła ona klątwę na Aurorę, nowo narodzoną córkę królewską! Ostatecznie wszystko skończyło się dobrze, a Diabolina uratowała księżniczkę. W drugiej części tej sagi poznamy dalszy ciąg tej historii. Po wielu szczęśliwych latach relacja Diaboliny i Aurory zostaje wystawiona na próbę. Ślub Aurory i jej ukochanego — księcia Filipa staje się szansą na pogodzenie Knieji oraz Królestwa Ulstead. Kiedy wydaje się, że pokój jest nieunikniony, w życiu obu bohaterek pojawiają się nowe mroczne siły… ale i nowi sojusznicy. Jak zakończy się ta historia? Czy miłość zwycięży? Czy Aurora i Diabolina będą mogły żyć długo i szczęśliwie? Dowiecie się tego oglądać “Czarownica 2” w reżyserii Joachima Rønninga! CZAROWNICA-2-premiera-bluray-dvd-film-aurora W głównych rolach zobaczymy między innymi zdobywczynie Oscara — Angelinę Jolie („Przerwana lekcja muzyki”) oraz jako jej filmową córkę chrzestną — Elle Fanning („Somwehere. Między miejscami”), zaś do słynnego duetu, tym razem w roli czarnego charakteru, dołączyła trzykrotnie nominowana do Oscara Michelle Pfeiffer („Niebezpieczne związki”). W obsadzie znaleźli się również Harris Dickinson (serial „Trust”), Sam Riley („Control”), nominowany do Oscara Chiwetel Ejiofor („Zniewolony”), Ed Skrein („Deadpool”), Robert Lindsay („Lemur zwany Rollo”), David Gyasi („Interstellar”), Jenn Murray („Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”), Juno Temple („Pokuta”), nominowana do Oscara Imelda Staunton („Vera Drake”) oraz Warwick Davis („Willow”).  CZAROWNICA-2-premiera-bluray-dvd-film “Czarownica 2” w wydaniu Blu-Ray została wzbogacona o szereg dodatków specjalnych, takich jak:
  • Legenda Dzieci Nocy
  • Wesele Aurory
  • Gdybyś miała skrzydła
  • Czarownica 2 - efekty specjalne
  • Sceny rozszerzone
  • Wpadki z planu i gagi
  • Teledysk "You Can't Stop The Girl" w wykonaniu Bebe RexhaCZAROWNICA 2_plansza_premiera bluray dvd film
Jak już wspomnieliśmy “Czarownica 2” wydana na Blu-Ray oraz DVD trafi do sprzedaży 4 marca. Mamy nadzieję, że nie pozostaniecie obojętni na tak fenomenalnie zrealizowane kino przygodowe dla całej rodziny!