PGE Narodowy – dla małych i dużych – razem odkryjcie jego tajemnice.

PGE Narodowy Warszawa wycieczki dla rodzin z dziećmi

Najnowocześniejszy stadion w Polsce, na którym grali Cristiano Ronaldo i Robert Lewandowski, a Polska Reprezentacja pierwszy raz w historii wygrała z mistrzami świata Niemcami. Wielofunkcyjna arena, na której gościły takie gwiazdy jak Beyoncé czy Paul McCartney, dom nie tylko polskiej piłki nożnej, ale również innych sportów takich jak siatkówka czy żużel, na co dzień może być idealnym miejscem na spędzenie wolnego czasu z całą rodziną.

PGE Narodowy każdego dnia otwiera dla was swoje drzwi 7 dni w tygodniu. Dzięki szerokiej ofercie wycieczek każdy ma szansę poczuć się jak kibic, sprawdzić niezwykłą akustykę stadionu, a nawet zwiedzić szatnię reprezentacji Polski.

PGE Narodowy Warszawa wycieczki dla rodzin z dziećmi

Wielu małych chłopców, a coraz częściej także i dziewczynek, marzy o karierze piłkarskiej na miarę Roberta Lewandowskiego czy Cristiano Ronaldo. Zanim zrealizują swoje marzenia, mogą odwiedzić miejsca, które gościły tych wielkich zawodników, zasiąść na ławce rezerwowych i wyjść na płytę stadionu, a potem zobaczyć salę konferencyjną, w której zawodnicy i trenerzy udzielają wywiadów po meczu.

zwiedzanie PGE Narodowy Warszawa

PGE Narodowy oferuje nieszablonowe trasy zwiedzania z przewodnikiem. Każda trasa daje niepowtarzalną okazję, żeby zobaczyć nie tylko boisko i trybunę z bliska, ale także miejsca normalnie zarezerwowane dla zawodników polskiej drużyny piłkarskiej. Na odwiedzających PGE Narodowy czeka szereg zróżnicowanych tras. Obiekt wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich potencjalnych gości. W swojej ofercie ma trasę przygotowaną z myślą o dzieciach do 6-go roku życia „PGE Narodowy dla Juniora”. W trakcie wycieczki odwiedzają szatnie zawodników, grają w piłkę i wybierają króla strzelców.

wycieczki atrakcje dla dzieci PGE Narodowy (1)

Podczas zwiedzania obiektu, można choć przez chwilę poczuć się jak VIP, odwiedzając kilka z 62 dostępnych skyboxów i stanowiska medialne. Można wybrać trasę dla miłośników historii i poznać tajemnice poprzednika PGE Narodowego – Stadionu Dziesięciolecia, a co najważniejsze zwiedzić obiekt w towarzystwie znanego dziennikarza i komentatora sportowego Stefana Szczepłka.

Loża Platynowa PGE Narodowy Warszawa wycieczki

Emocji i uczuć, które towarzyszą odwiedzającym, gdy po raz pierwszy staną na płycie stadionu, a potem wygodnie usiądą na trybunach, nie da się opisać. Obiekt wizualnie robi ogromne wrażenie, jest niebanalny, potężny i ma w sobie tę pozytywną moc. To miejsce, gdzie energia miesza się z pasją. PGE Narodowy żyje codziennie różnorodnymi wydarzeniami, od sportowych przez muzyczne, społeczne na biznesowych kończąc. W swojej codziennej ofercie ma, poza wycieczkami, wiele innych atrakcji takich jak: Kartingowy Narodowy, Zimowy Narodowy, warsztaty longboardowe, zajęcia rolkarskie oraz treningi biegowe prowadzone przez doświadczonych trenerów.

imprezy PGE Narodowy Warszawa

Więcej informacji na temat wycieczek po PGE Narodowym znajdziesz na stronie www.zwiedzaj.pgenarodowy.pl.