Bliskocorazdalej.pl – małe i duże podróże z dziećmi

Blisko coraz dalej blogerzy atrakcje dla dzieci

Ciekawy blog opisujący wspólne zagraniczne wyjazdy czteroosobowej rodziny – małżeństwa z dwoma córkami.

Na blogu Bliskocorazdalej.pl znajdziemy opowieści o podróżach po kilku europejskich krajach (dział „Bliżej”), jak i wspomnienia z wyprawy do Tajlandii („Dalej”). Rodzina odwiedziła już wiele pięknych miejsc m.in. w Niemczech, Norwegii, Włoszech, Grecji, Turcji, Portugalii, Chorwacji, Hiszpanii, Francji, Holandii, Anglii i postanowiła podzielić się swoimi wrażeniami z innymi. Trzeba zaznaczyć, że zawsze sami planują i organizują swoje podróże, dzięki czemu mogą dotrzeć nie tylko do popularnych wśród turystów atrakcji, ale także do mało znanych miejsc, które nieraz okazują się nieodkrytymi perełkami. Zresztą – jak sami twierdzą – nawet tuż obok tłumu można znaleźć przestrzeń dla siebie, czasem wystarczy po prostu odejść kilkadziesiąt metrów.

atrakcje dla dzieci blog podróże

Ekipa Bliskocorazdalej.pl – Justyna, Grzegorz, Lena i Pola – zawsze stara się podróżować wspólnie, jedyne ograniczenie stanowi szkoła starszej z dziewczynek, która czasem uniemożliwia im wyjazd. Uwielbiają przyrodę i aktywnie spędzają czas podczas pieszych wędrówek czy spływów kajakowych. W trakcie ich wycieczek okazało się, że dzieci doskonale odnajdują się w każdej sytuacji i dobrze czują się nawet w najbardziej egzotycznych miejscach.

blog blisko coraz dalej o podróżach z dziećmi

Koniecznie trzeba też wspomnieć o fotografiach, które stanowią na ogół dużą część relacji. Są one naprawdę wysokiej jakości i portretują wspaniałe widoki – np. skałę Preikestolen w Norwegii, Cinque Terre we Włoszech czy rezerwat słoni w Tajlandii. Do wyjazdu w konkretne miejsca autorów bloga najczęściej inspiruje jakieś zdjęcie napotkane w Internecie. Liczą na to, że fotografie zamieszczane na ich blogu mogą się stać inspiracją także dla kogoś innego.

tajlandia z dzieckiem blog opinie 124

Po więcej inspiracji zapraszamy na:  Bliskocorazdalej.pl