Park Brzezóvka – doskonały dla rodzin z dziećmi!

brzezovka 5 atrakcje dla dzieci podkarpackie
Wakacje już tak naprawdę zostały rozpoczęte na dobre, jednak jeżeli jeszcze ich nie zaplanowaliście… może właśnie znaleźliśmy dla was coś ciekawego? Park Brzezóvka to nowy obiekt na mapie Polski, który absolutnie musicie odwiedzić — szczególnie w gronie rodzinnym. Na miejscu nie brakuje ciekawych atrakcji dla dzieci, jednak pozwólcie, że opowiemy wam o tym, w dalszej części artykułu! Zapraszamy do lektury!

Park Brzezóvka to ponad 5500 m2 powierzchni starannie zagospodarowanej przeróżnymi atrakcjami. Tym na co warto zwrócić uwagę jest niezwykłe położenie tego miejsca — park ten mieści się w miejscowości DomatkówBrzezówka, a przez park przepływa strumyk Brzezówka! To naprawdę malownicza sceneria!

Przejdźmy jednak do samych atrakcji tego parku. Cały kompleks został podzielony na trzy różne od siebie części. Pierwsza z nich to park wodny — nie brakuje tu przeróżnych sposobów na spędzenie czasu, szczególnie w wypadku upalnego dnia! Znajdziemy tu basen o wymiarach 5 × 10 metrów, brodziki z dmuchanymi zjeżdżalniami, brodziki z mini zjeżdżalniami, czy wodny plac zabaw i nie tylko. Rodzice natomiast bez wątpienia zechcą skorzystać z podgrzewanego jacuzzi i zestawów plażowych umożliwiających prawdziwy relaks.

brzezovka 2 -atrakcje dla dzieci podkarpackie

brzezovka 4 atrakcje dla dzieci podkarpackie

brzezovka atrakcje dla dzieci podkarpackie

Miejscem idealnym dla najmłodszych jest plac zabaw z mnóstwem zjeżdżalni… lecz to nie wszystko! Znajdziecie tu dmuchańce, tor tubingowy, minigolf, euro bungee, małpi gaj, giga klocki, basen z łódeczkami, boiska do uprawiania sportów — a to dopiero początek długiej listy! Po prostu nie ma tu opcji, że wasze dzieci będą się nudzić! Warto też wspomnieć o tym, że część atrakcji umieszczona jest w ogromnym namiocie o powierzchni 500 metrów kwadratowych. Dzięki temu nawet w wypadku deszczu zabawa nie musi się zatrzymywać!

zjeżdżalnia dmuchana brzezovka atrakcje dla dzieci podkarpackie

plac zabaw atrakcje dla dzieci podkarpackie

 

 

Trzecią częścią kompleksu jest park historyczny. Spacerując jego alejkami możemy w ciekawy sposób poznać nie tylko historię naszej cywilizacji, ale i planety! Nie zdziwcie się, więc jeżeli spotkacie na swojej drodze krokodyle, dinozaury, czy nawet ciekawe postaci z dziejów historii, jak chociażby legionistę rzymskiego. To tylko niektóre z przygotowanych atrakcji!

brzezovka 3 atrakcje dla dzieci podkarpackie

brzezovka-1-atrakcje dla dzieci podkarpackie

Jeżeli natomiast zgłodniejecie, to w kompleksie znajduje się punkt gastronomiczny z szeroką ofertą przekąsek, smakołyków i napojów. No to jak, zaplanowaliście już swoją wyprawę na miejsce?

Godziny otwarcia Park Brzezóvka

  • prosimy o sprawdzenie na oficjalnej stronie

Ceny biletów Park Brzezóvka

Lokalizacja Park Brzezóvka

Park Brzezóvka mieści się w miejscowości DomatkówBrzezówka (niedaleko Kolbuszowej w województwie podkarpackim). Park ten sąsiaduje bezpośrednio z Muzeum Kultury Ludowej “SKANSEN”. Na turystów zmotoryzowanych czeka tu darmowy parking. Dokładną lokalizację parku znajdziecie poniżej.

Sprawdź też:

ZŁOTE PINEZKI GOOGLE MAPS – najlepsze atrakcje w Polsce

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *