Sąsiedzka Misja na Ursynowie! Aktywna Rodzina zaprasza…

Serdecznie zapraszamy na trwającą całe lato, pełną przygód zabawę z Fundacją Zwalcz Nudę oraz bajkowymi postaciami. Już 18 sierpnia w Parku Jana Pawła II na Ursynowie czeka Was spotkanie z przesympatycznymi bohaterami bajki „Sąsiedzi“. Weźcie udział w kolejnej grze miejskiej, w której do wygrania są wspaniałe nagrody!

Na prośbę bohaterów bajki, Kapitan Warszawa pilnie poszukuje kandydatów na dobrych sąsiadów, a wiemy, że na Ursynowie takich nie brakuje! Ich celem jest zbudowanie pięknego karmnika dla ptaków, który mogliby umieścić na jednym z drzew na swojej działce.

Jak zdobędziecie potrzebne sprzęty? Nic prostszego! Do tego celu wykorzystacie metodę barteru, czyli wymiany z naszymi sąsiadami! W każdym punkcie gry spotkacie Sąsiada, który w zamian za drobną przysługę, która może okazać się również świetną przygodą, udostępni Wam przedmiot potrzebny do wykonania karmnika.

Dowiedz się więcej - kliknij aby powiększyć plakat:

Podejmijcie wyzwanie całą rodziną lub paczką przyjaciół i wspólnie z sąsiadami, bohaterami kultowego serialu, pomóżcie im zrealizować marzenie i stwórzcie razem piękny karmnik dla ptaków. Zabawa będzie emocjonująca, a jej finał zależy tylko od Was!

Zapraszamy na pasjonującą grę miejską, pełną wyzwań i dowcipu!

Zapisy: tutaj

Start gry g.11:00, Park Jana Pawła II.

Na wydarzenia WSTĘP BEZPŁATNY!

Projekt Aktywna Rodzina to seria 8 gier miejskich i 8 pikników oraz 7 warsztatów rodzinnych. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy. Szczegóły na tej stronie.

Sprawdź również: Warszawa z dzieckiem - najlepsze atrakcje!