BALI i inne Maluszkowe Inspiracje

Bali – brzmi wspaniale, jeszcze lepiej wyglądają fotki i wspomnienia z wakacji na tej uroczej indonezyjskiej wyspie. Czy warto wybrać się tam z dziećmi? Zdecydowanie tak – przekonacie się o tym sami, czytając Maluszkowe Inspiracje – czyli kolejny blog polecany przez Dzieckowpodrozy.pl.

Zacznijmy od Bali, bo ta nazwa pobudza wyobraźnie i chwyta za kieszeń, a tu okazuje się, że ceny na miejscu są całkiem przystępne np. całodzienne wynajęcie samochodu z kierowcą to wydatek rzędu 60 $, a apartament czy bungalow z basenem możecie wynająć już od 30 $ za dobę. Jednak jest jedno małe „ale”. Zdecydowanie najdroższym jest bilet lotniczy, który potrafi kosztować 2-4 tysiące złotych, jednak autorka bloga pracuje dla linii lotniczych, dlatego może korzystać ze specjalnych warunków. Jeżeli uda nam się zakupić bilety lotnicze np. do Jakarty w promocji poniżej 2 000 pln, warto rozważyć zaplanowanie wakacji na Bali (sam lot z Jakarty do Denspar na Bali kosztuje już tylko 40 $). Z resztą całą garść praktycznych wskazówek znajdziecie na blogu. Koniecznie też zobaczcie foto-wspomnienia z wakacji – cytując autorke bloga „obserwowanie, jak wielką frajdę sprawiają dziecku nowe doświadczenia i niecodzienne sytuacje jest nieprawdopodobną radością”.

Maluszkowe Inspiracje to nie tylko dalekie podróże! Mnóstwo tam też weekendowych inspiracji do odkrywania z dziećmi np. wizyta w Parku Miniatur w Inwałdzie, Parku Edukacji Globalnej Wioski Świata czy uczestnictwo w historycznym Jarmarku Norbertańskim. Jednak poza podróżami zaczerpniecie wiele inspiracji dot. spędzania wolnego czasu z dzieckiem oraz recenzje produktów dla dzieci. Dowiecie się np. jak sprawić dziecku wielką radość, tworząc eko-domek z kartonu czy pomysł na świetną zabawę dla maluchów – co pływa, a co tonie?

Gorąco polecamy Maluszkowe Inspiracje i gratulujemy mamie Ani i małej Helence ciekawie spędzanego czasu. Jako redakcja dzieckowpodrozy.pl czekamy na kolejne ekscytujące wojaże i relacje z podróży!