AUTA 3

auta 3 film bajka online

Zygzak McQueen powraca do gry, a wraz z nim lubiani Złomek, Wójt Hudson, Sally czy Jackson Storm. W „Autach 3”  Zygzak McQueen wraca do ciepła i klimatów "Chłodnicy Górskiej" z pierwszej części, którą tak wielu widzów polubiło. Już od 8 listopada hitowa produkcja studia Disney-Pixar dostępna jest na  Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD.

Auta 3 - zobacz zwiastun online:

Wciśnij gaz do dechy i przeżyj kolejną przygodę z ulubionymi bohaterami! Studio Disney•Pixar przedstawia ekscytującą kontynuację przebojowych „Aut”! Legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, powraca, by raz jeszcze zachwycić widzów determinacją i błyskotliwym poczuciem humoru.

Sprawdź aktualne ceny DVD >>tutaj<<

Legendarny Zygzak McQueen zostaje zepchnięty na boczny tor przez nową generację szybkich wyścigówek pod wodzą aroganckiego Jacksona Sztorma. By wrócić do gry, będzie musiał skorzystać z pomocy gorliwej trenerki Cruz Ramirez, mądrości Wójta Hudsona oraz liczyć na szczęśliwy splot wydarzeń.

Akcja trzeciej części „Aut” skupia się na zagrożonej karierze Zygzaka McQueena, który nieoczekiwanie traci pozycję lidera i nie może odnaleźć się w świecie zdominowanym przez ultraszybkie auta nowej fali.

– Zygzak boryka się z dylematem, który dotyka wielu sportowców w późniejszej fazie kariery – mówi producent Kevin Reher. – Zrezygnować będąc na szczycie, czy walczyć do końca? Zygzaka wciąż cechują hardość, determinacja i poczucie humoru, za które widzowie pokochali go ponad dekadę temu, ale jego pewność siebie zostaje wystawiona na próbę przez nowe wyścigowe gwiazdy.

– Gdy poznaliśmy Zygzaka, był on młodym debiutantem – superbohaterem – przypomina reżyser Brian Fee. – Miał całe życie przed sobą. Od naszego ostatniego spotkania z nim wiodło mu się niezgorzej – zdobył wszak pięć pucharów Złotego Tłoka – ale nie jest już tym młodym, bezczelnym rajdowcem, jakiego znaliśmy.

Auta 3 bajka film dvd online

Zygzak nie zamierza przechodzić na emeryturę, jednak trudno mu się odnaleźć w tej trudnej dla każdego sportowca sytuacji. W filmie bohater powróci do korzeni i wykorzysta mądrości przekazane mu przez ukochanego mentora, nieżyjącego już Hudsona „Huragana” Horneta. Jednocześnie będzie musiał porzucić utarte szlaki, zaufać gorliwej młodej trenerce Cruz Ramirez i otworzyć się na nowe technologie.

Dowiedz się więcej >>tutaj<<

„AUTA 3” - DODATKI

WYDANIE BLU-RAY 3D™ i BLU-RAY™:

Krótkometrażówka Lou Rajdowa autoszkoła Magister Felgi Czas na wyścig Cruz Ramirez: żółta wyścigówka z potencjałem Komentarz audio

WYDANIE DVD:

Krótkometrażówka Lou Rajdowa autoszkoła Magister Felgi Komentarz audio

Konkurs

Mamy dla Was 3 płytki do zgarnięcia:

Pod postem konkursowym na FB odpowiedzcie na pytanie:

"Który artykuł na Dzieckowpodrozy.pl podoba się Wam najbardziej i dlaczego?"

Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy płytkami

W komentarzu nie zapomnijcie napisać o którą Bajkę gracie: Masza i Niedźwiedź czy Auta 3

Nie obrazimy się, gdy udostępnicie post :)

Bawimy się do 16.11.2017 r. do końca dnia

Wyniki już 17.11 pod postem