Zwierzaki świata część 3

zwierzaki świata 3 Martyna Wojciechowska opinie ceny

[Patronat Dzieckowpodrozy.pl]

Martyna Wojciechowska - tej Pani bliżej przedstawiać nie trzeba. To marka sama w sobie. Pewnie dlatego jej seria "Zwierzaki świata" to bestseller. Od 8 listopada na półkach księgarni możecie znaleźć najnowszą, już 3 część popularnej książki dla dzieci.

Martyna Wojciechowska książka dla dzieci opinie Zwierzaki Świata 3

Tym razem możecie poznać fantastyczne przygody czwórki superbohaterów: świnki morskiej, orła, krokodyla i żyrafy. Poznacie  bezkresne stepy Mongolii, gdzie mądra orlica Arslan udowodni, że jest prawdziwą królową nieba. Zanurkujecie w szmaragdowych wodach Belize, gdzie mieszka krokodyl George, który szuka przyjaciół. Z kolei w Peru weźmiecie udział w wyborach miss kawii i będziecie mogli podziwiać piękną Koko. Na koniec w delcie rzeki Okawango obejrzycie najpiękniejszy zachód słońca z pewną uroczą i... zakochaną żyrafą Melą. Historie w książce są pełne pięknych kolorowych fotografii. Skłaniają do uśmiechu i pobudzają ciekawość świata. Może to doskonały pomysł na prezent dla dziecka?

zwierzaki świata 3 Martyna Wojciechowska dla dzieci książka opinie

W tej chwili większość zwierząt, które żyją na ziemi, jest zagrożona wyginięciem i tylko od nas zależy, czy uda się je uratować. Natura i jej nieprawdopodobna różnorodność to największy, najdroższy skarb, jaki mamy. Dzięki niej wypoczywamy, ona nas uczy i inspiruje, a co najważniejsze, jesteśmy jej częścią. Dbajmy o to, co ważne.

Sprawdźcie: Aktualne promocje na książkę "Zwierzaki świata. Część 3"