Podróżując z Kreatywnym Okiem…

Misją dzieckowpodrozy.pl jest pomoc rodzicom w znalezieniu ciekawych miejsc do odwiedzenia, wymiana doświadczeń we wszystkim co związane z podróżami z dziećmi. Jednak nasze podróże zaczynają się w większości w Internecie, dlatego rozpoczynamy cykl ciekawych miejsc do odwiedzenia w świecie Internetu.

Naszą pierwszą rekomendacją jest http://kreatywnymokiem.blogspot.com – ten niesamowity blog poruszy Waszą wyobraźnię i pobudzi do nietuzinkowego spędzania czasu. Okazuje się, że za jedyne 29,90 możecie odbyć podróż po Włoszech, a w cenę wliczone jest własnoręczne zrobienie pizzy (mniam). Tego typu rozrywka jest idealna do pobudzania ciekawości wśród naszych małych globtroterów, a jeszcze lepsza przed podróżą, kiedy to nasze maluchy mogą świetnie przygotować się do planowanych wojaży.

Nie jest to blog o podróżowaniu z dzieckiem, chociaż i ciekawych relacji z mniejszych i większych wypraw nie brakuje. Znajdziecie tam relację z niedawnej wizyty w Solcu Kujawskim, opis aktywnego weekendu nad jeziorem z uczestnictwem w Turnieju Rycerskim na Zamku Golubskim, czy recenzję atrakcji takich jak Akwarium w Gdyni. Jednak najważniejszym atutem bloga jest kreatywne podejście do wszystkiego co nas otacza i każdej możliwej okazji by zrobić coś z niczego. To tam dowiecie się jak zrobić lornetkę czy indiański pióropusz. Dowiecie się również jak cieszyć się z każdej pory roku czy udać się w dalekie podróże kulinarne.

Gorąco polecamy „Kreatywnym Okiem” – to miejsce w sieci, które trzeba często odwiedzać! Gratulacje dla Ilony i Adasia za prawdziwe tworzenie kreatywnego miejsca w sieci!