Kolibki Adventure Park Gdynia

Przygoda ma przeróżne twarze i wcale nie trzeba być nie wiadomo jakim podróżnikiem, aby móc poczuć dreszczyk adrenaliny. Świetnym przykładem takiej atrakcji dla całych rodzin z dziećmi może być Kolibki Adventure Park w Gdyni. Zaufajcie nam - teren Adventure Parku w profesjonalny sposób został przygotowany do realizacji najróżniejszych zadań i aktywności, z których każda jest zaskakująca, oryginalna i pełna humoru. Nie wierzycie? Sprawdźcie co przygotowali organizatorzy dla was!

Wszystkie atrakcje w Kolibki Adventure Park przystosowane są do wieku i posiadanych umiejętności. Dają możliwość zabawy na świeżym powietrzu, w otoczeniu leśnej scenerii, z widokiem na Zatokę Gdańską, co wyróżnia to miejsce od innych i jest jego największym atutem. Dzieci i młodzież pod opieką doświadczonej kadry instruktorów może rozwijać swoje pasje i odkrywać nowe zainteresowania. Tu przeniosą się do świata niesamowitych przygód i niezapomnianych emocji.

Gdynia atrakcje dla dzieci

Atrakcje Kolibki Adventure Park

W Kolibki Adventure Park na najmłodszych czeka szereg atrakcji różnego rodzaju: quady, paintball, parki linowe, strzelnica czy ścianki wspinaczkowe. To jednak nie wszystko! Jest tu też Osada Indian, gdzie można nauczyć się strzelać z łuku, oraz tor przeszkód Szlak Urwisa, na którym dzieci dowiedzą się, jak trudne jest życie myszy. Organizowane są podchody i gry terenowe w różnych wariantach. Działa tu również często oblegana stadnina koni, w której można zapisać się na naukę jazdy, lub doszlifować już posiadane umiejętności.

Wszystkie zajęcia na terenie Kolibki Adventure Park prowadzone są przez doświadczonych instruktorów i z wykorzystaniem atestowanego sprzętu. Dla maluchów przygotowano specjalną ofertę – duży plac zabaw z huśtawkami i piaskownicami, a także dmuchane zjeżdżalnie, mini quady i bajkowe domki na drzewach, w których mieszkają krasnoludki i inne postaci z bajek. Na terenie parku są wiaty i miejsca na ogniska, można też zorganizować tutaj urodziny, a podczas wakacji odbywają się półkolonie. Tutaj zawsze jest co robić - odwiedźcie Kolibki Adventure Park w Gdyni przy najbliższej okazji!

Rodzinne atrakcje Gdynia

Ceny Kolibki Adventure Park Gdynia

Mini-park linowy (bez limitu czasowego) 15 zł / os
Średni park linowy (wzroast powyżej 120 cm) 35 zł / os
Ścianka wspinaczkowa (10 min.) 25 zł / os
Dmuchane zamki (bez limitu czasowego) 20 zł / os
Mini quady (7 min. lub 15 min.) 35 zł/7 min./os, 45 zł/15 min./os
Mały quad z instruktorem (5 min.) 35 zł / os
Duży quad z instruktorem (7 min.) 45 zł / os
Domki na drzewach (jeden opiekun gratis)  30 zł / os

Dostępne są też pakiety rodzinne w różnych konfiguracjach. Po więcej cen, koniecznie odwiedźcie stronę internetową Kolibki Adventure Park.

Godziny otwarcia Adventure Park Kolibki

  • poniedziałek - niedziela: 09:00 - 19:00
  • w okresie zimowym park otwarty jest od 09:00 do zmierzchu

Lokalizacja Adventure Park Kolibki

Dojazd na miejsce możliwy jest przy pomocy samochodu oraz transportu publicznego. Jeżeli nie możemy dostać się do Kolibki Adventure Park przy pomocy własnego transportu, to dobrą alternatywą może być wybranie autobusów ZKM linii 21 lub 31. Opcjonalnie, możemy zdecydować się na Szybką Kolej Miejską - należy wtedy wysiąść na stacji Sopot Kamienny Potok

Sprawdź także:

Gdynia – najlepsze atrakcje dla dzieci