Życzenie – najnowsza animacja Disneya

Walt Disney Animation Studios zaprasza nas do świętowania swojego wyjątkowego jubileuszu. Wspaniała animacja, która powstała specjalnie by uczcić 100 lat tworzenia i przenoszenia na ekran marzeń, zabiera nas do wyjątkowej krainy, gdzie poznamy niezwykłą bohaterkę. Życzenie już od 25 marca na DVD.

Sprawdź promocję na płytę >>tutaj<<

Najnowsza animacja Disneya zaprasza nas do magicznego królestwa Rosas, którego władca posiada moc spełniania życzeń. Asha, bystra idealistka zamieszkująca krainę, wypowiada życzenie tak potężne, że odpowiedzieć na nie może jedynie kosmiczna siła – Gwiazdka o ogromnej mocy. Wkrótce Asha, jej wierny koziołek Valentino oraz Gwiazdka stawią czoła najgroźniejszemu wrogowi – władcy Rosas – aby ocalić społeczność i udowodnić, że kiedy odważny człowiek połączy siły z magią gwiazd, mogą wydarzyć się cudowne rzeczy.

Życzenie Disney

Ta piękna opowieść została stworzone specjalnie, by uczcić wspaniałą historię studia Disney. Życzenie to także tytuł, który idealnie oddaje jej główne przesłanie, czyli magię Disneya, która oznacza nieograniczoną siłę marzeń, możliwość sięgnięcia gwiazd i moc płynącą z pielęgnowania dziecka w każdym z nas.

bajka życzenie disney

Podobnie jak Geppetto patrzył w gwiazdy marząc, aby jego drewniany Pinokio stał się prawdziwym chłopcem, Vaiana w gwiazdach wypatrywała siły i nadziei na uratowanie swojej wyspy, tak i Asha, spełnienie swoich marzeń odnajduje za sprawą Gwiazdki. Życzenie kontynuuje wspaniałą tradycję opowiadania o bohaterach niesionych potężnymi pragnieniami.

"Życzenie" -zobacz oficjalny zwiastun online:

„Sednem naszego filmu jest to, że: «Nie ma większej mocy we wszechświecie niż ktoś, kto ma w sercu prawdziwe marzenie»” – tłumaczy scenarzystka, producentka wykonawcza filmu Jennifer Lee (Kraina lodu, Kraina lodu 2), która pełni także funkcję dyrektora kreatywnego studia. „To tak naprawdę film o tym, że wielkim życzeniom często towarzyszą jeszcze większe zmagania”.

bajka dla dzieci Życzenie animacja

Życzenie to także animacja, w której nie brakuje nawiązań do historii studia również na poziomie estetycznym. Łącząc ze sobą technikę klasycznej, ręcznie malowanej animacji, z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań CGI, film składa hołd historii, jednocześnie nie tracąc kontaktu ze współczesnością. Niesieni potężnym marzeniem bohaterowie i przepiękna muzyka, składają się na wszystko to, co stanowi serce każdej z niezapomnianych animacji Disneya, a ponadczasowe piosenki zostają z nami na długo po zakończeniu seansu. W końcu razem z Ashą możemy naprawdę uwierzyć w moc marzeń i wspólnie wyśpiewać: ”życzę sobie, by lepszy był ten świat, a z nim i my”.

Nowość DVD – film Życzenie zadebiutował w polskich kinach 22 listopada, zobaczyło go ponad 500 tysięcy widzów. Już 25 marca ukaże się na płytach DVD.

Film w wersji DVD jest dostępny w sklepach sieci Empik, sklepach internetowych oraz w sklepie internetowym dystrybutora oferującym filmy DVD i filmy Blu-ray™: (Allegro: bit.ly/zyczenie_allegro StarStore: bit.ly/zyczenie_starstore)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *