ZOO Borysew – stań oko w oko z białymi lwami

Borysew ZOO atrakcje lwy zwiedzanie opinie (21)
ZOO Borysew to niepowtarzalne miejsce w centrum Polski, gdzie w można stanąć oko w oko z dzikimi zwierzętami z 6 kontynentów. Czeka tu na Was niemal 600 zwierząt reprezentujących 100 gatunków w tym najgroźniejsze dzikie zwierzęta takie jak  Białe Tygrysy bengalskie, Białe Lwy czy Puma. Macie ochotę na niezapomnianą przygodę? Sprawdźcie co jeszcze oferuje Zoo Borysew!

ZOO mieści się w Borysewie tylko 40 km od Łodzi (gmina Poddębice, województwo łódzkie). Dzięki wyjątkowej aranżacji przestrzeni ok. 26 hektarów (ok. 36 boisk piłkarskich), z dala od miejskiego zgiełku poczujecie się jak na prawdziwym Safari. Wśród 600 zwierząt warto wyróżnić Białe Wilki, Serwale, ale także Lemury, Bawoły indyjskie  i Tapira. Na terenie ogrodu zoologicznego mieszkają również 3 gatunki antylop, zebry oraz 5 gatunków małp. Są tu także Kangury,  wielbłądy jednogarbne i dwugarbne.

Borysew ZOO atrakcje lwy zwiedzanie opinie (21)

Osobną atrakcją są gatunki zamieszkujące tzw. "Świat wodny". To miejsce, w którym nasi goście korzystając ze specjalnie utworzonej wyspy, podziwiać mogą ptactwo wodne, żółwie oraz Fokę Dawida, która od początku swojego pobytu u nas jest ulubieńcem publiczności. Dawid, jakby wiedząc o tym, że został okrzyknięty gwiazdorem, chętnie popisuje się przez zgromadzonymi swoimi pływackimi umiejętnościami, zyskując po każdym karmieniu - pokazie nowe rzesze fanów.

Atrakcje ZOO Borysew w pigułce:

  • tylko tutaj spotkasz białe lwy, białe tygrysy, białe wilki i białe kangury
  • jedyny w Europie przeszklony basen dla tygrysów
  • pokazowe karmienia zwierząt z udziałem publiczności
  • przejazdy po terenie ZOO specjalną ZOO Kolejką z przewodnikiem
  • emocjonujące seanse filmowe w kinie 7D
  • świat wodny i przejażdżki rowerami wodnymi
  • figlarnie pod dachem i na wolnym powietrzu
  • dla najmłodszych Mini ZOO (kozy, króliki, alpaki, kucyki) z możliwością pogłaskania i przytulenia zwierząt, możliwość organizacji zajęć edukacyjnych
  • na miejscu dysponujemy bazą gastronomiczną z posiłkami, przekąskami i słodyczami oraz bogato zaopatrzonym sklepieniem z upominkami i pamiątkami

Dowiedz się więcej na www.zoosafari.com.pl

Sprawdź koniecznie: zoo-borysew-515x200-4-atrakcje dla dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *