Zadaszony Tor Gokartowy E1 Gdańsk

zadaszony tor gokartowy Gdańsk e1 opinie ceny
Tor Gokartowy e1 w Gdańsku to mekka dla miłośników prędkości i adrenaliny. Ten profesjonalny zadaszony tor gokartowy oferuje niezapomniane doznania zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych kierowców.

Sprawdź koniecznie: Gdańsk - najlepsze atrakcje dla dzieci

Ten najnowocześniejszy tor gokartowy oferuje znajduje się w hali o  powierzchni aż... 3500 m2. Sam tor ma długość 680 m na dwóch poziomach. E1 Gdańsk oferuje aż 24 gokarty seniorskie Sodi SR5; 8 gokartów juniorskich Sodi LR5 oraz 3 gokarty podwójne Sodi 2Drive.  W hali dostępna jest kawiarnia, sale szkoleniowe oraz sale konferencyjno-integracyjne, dlatego to też doskonałe miejsce na rodzinny wypad, jak i spotkanie z przyjaciółmi czy firmową integrację. tor gokartowy Gdańsk zadaszony opinie ceny godziny zdjęcia (1) Tor, który jest w pełni wyposażony w odpowiednie zabezpieczenia i infrastrukturę, stworzony został w taki sposób, aby zapewnić emocje i rywalizację w bezpiecznych warunkach. Długi prosty, wciągające zakręty i wymagające łuki sprawiają, że tor ten jest prawdziwym wyzwaniem dla każdego kierowcy. Bez względu na to, czy jesteś początkującym, który dopiero odkrywa uroki sportów motorowych, czy doświadczonym zawodnikiem, tor e1 ma wiele do zaoferowania. Przybywając na tor, można liczyć na profesjonalne podejście obsługi oraz kompetentnych instruktorów, którzy chętnie udzielą wskazówek dotyczących technik jazdy. tor gokartowy Gdańsk zadaszony opinie ceny godziny zdjęcia (3) Warto również wspomnieć o atmosferze, która panuje na torze. Szum silników, zapach spalin i poczucie rywalizacji tworzą wyjątkową aurę, która podnosi poziom adrenaliny i daje uczestnikom niezapomniane przeżycia.

Po wizycie zapraszamy na zakupy

Gdańsk atrakcje dla dzieci rodzinne 2023

Muzeum Flipperów - doskonała rozrywka dla całej rodziny

Ceny za przejazd zaczynają się od 75 zł.  Tor znajduje się w Gdańsku przy ul. Rakietowej 11. Czynne 7 dni w tygodniu od godz.11.  tor gokartowy Gdańsk zadaszony opinie ceny godziny zdjęcia (2) gdzie z dzieckiem Gdańsk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *