Zimowa Energylandia: zaskakujące atrakcje!

Energylandia zimą atrakcje otwarcie opinie z dzieckiem czy warto Ogród Świateł ceny

Wprawdzie wielokrotnie odwiedzaliśmy Energylandię, zawsze jednak wybieraliśmy się tam latem. Zawsze uważaliśmy, że wówczas dostępnych jest najwięcej opcji zabawy. Tym razem postanowiliśmy jednak sprawdzić, co oferuje Winter Kingdom w Energylandii. To, co zastaliśmy, przeszło wszystkie nasze oczekiwania! Wiele rzeczy nas zaskoczyło, szczególnie ceny biletów, liczba dostępnych atrakcji i wygląd samego parku!

Energylandia zimą jakie atrakcje kolejki ceny czy warto opinie

Zimowe atrakcje w Energylandii...

Naszą największą zagwozdką było, jakie atrakcje będą dostępne zarówno dla nas, jak i dla dzieci. To, co zobaczyliśmy, całkowicie nas zaskoczyło! Od momentu wejścia, każda aleja była niezwykle udekorowana i oświetlona, a co do samych atrakcji, cóż... Okazało się, że nasze obawy były zupełnie nieuzasadnione! Zliczyliśmy ponad 100 atrakcji, a w tym to, co nas najbardziej interesowało, czyli karuzele dla dzieci i najlepsze roller coastery! Ciepłe ubrania sprawiły, że nie odczuliśmy niskiej temperatury, a emocje podczas przejażdżek były zupełnie inne niż te, które towarzyszą roller coasterom latem!

jakie atrakcje w Energylandii zimą czy warto ceny z dzieckiem co otwarte kolejki Winter Kingdom 2023 jakie atrakcje w Energylandii zimą czy warto ceny z dzieckiem co otwarte kolejki

Dostępnych było wiele kolejek dla dzieci, takich jak Happy Loops, Mars, Śmiejżelki Energuś, Draken, Circus, czy Frutti Loop, ale nie zabrakło także ekstremalnych roller coasterów jak niesamowita Zadra, Hyperion, Mayan, Boomerang, Viking czy Formuła. Zwiedziliśmy również kilkanaście innych znanych nam już atrakcji, w tym kolejne kolejki i koło młyńskie Wonder Wheel, które rzuciło nowe światło na to, jak wygląda Park z wysokości!

zimowa energylandia jakie atrakcje winter kingdom 2023 2024  

Wszystko było wykonane z największą precyzją i troską o bezpieczeństwo, co nas niezmiernie ucieszyło. Roller coastery stanowiły dla nas niezwykle ważny element w Parku Rozrywki. Niemniej jednak, jak się okazało, to tylko wierzchołek góry lodowej tego, co zastaliśmy za bramami parku...

karuzele kolejki zimą energylandia co jest czynne opinie czy warto atrakcje z dzieckiem Winter

Winter Kingdom - typowo zimowe atrakcje

Martwiliśmy się o liczbę atrakcji, a na miejscu spotkaliśmy zupełnie odmienny krajobraz! Oprócz roller coasterów, karuzel i już znanych nam atrakcji, pojawiło się wiele nowości przygotowanych specjalnie na sezon zimowy, takich jak lodowisko czy snowtubing. Ważne jest to, że łyżwy można bezpłatnie wypożyczyć na miejscu! Podczas gdy dzieci bezpiecznie się bawiły nie mogliśmy się oprzeć urokowi jarmarku świątecznego!

snowtubing energylandia zimowe atrakcje co jest czynne opinie lodowisko Energylandia atrakcje zimą jakie czynne kolejki ceny opinie Winter lodowisko Energylandia-zima Winter Kingdom atrakcje zimowe

Małe, ozdobione budki, aromat piernika i ten zachwycający widok! To z pewnością atrakcja, która zasługuje na uwagę podczas zimowej wizyty w Energylandii. Oczywiście, odwiedziliśmy także Krainę Świętego Mikołaja. Tam dzieci czuły się jak w raju! Spotkały się z Mikołajem, a także otrzymały nieoczekiwany upominek od Elfa, co wywołało jeszcze większe uśmiechy na ich twarzach! Mikołaj znalazł chwilę dla każdego, co sprawiło, że dzieci czuły się niezwykle wyjątkowo.

Kraina Świętego Mikołaja Energylandia zimą opinie atrakcje czy warto zimowa Energylandia atrakcje jarmark świąteczny ogród świateł WINTER KINGDOM Energylandia zimą atrakcje czy warto opinie co jest czynne

My mieliśmy okazję podziwiać w tym czasie kolejną część niezwykłego Ogrodu Świateł, który znajduje się właśnie w tym miejscu. Po pełnym wrażeń popołudniu, zajrzeliśmy jeszcze do jednego miejsca, które z daleka przyciągało nas kolorami i aromatem świątecznego ciasta. Były to warsztaty zdobienia pierników, przypominające wielką pracownię elfów! W tym fantastycznym otoczeniu wspólnie z dziećmi delektowaliśmy się czasem i zabawą, kreując coraz bardziej barwne dekoracje dla pierników i bombek! Każdemu polecamy zahaczyć tu choć na moment i poczuć ciepłą, rodzinna atmosferę podczas wspólnej radości.

Ogród Świateł w Energylandii

Teren Parku w zimowej odsłownie niezaprzeczalnie robi wrażenie. Każda alejka jest starannie udekorowana, a świetlne zwierzątka, bramy i iluminacje tworzące niesamowity Ogród Świateł zostaną na długo w pamięci naszej, jak i naszych pociech. Spektakularnym momentem było oficjalne odpalenie 17 metrowej choinki, która uzupełniła niesamowitą, świetlną aranżację Parku. Na sam koniec naszej wizyty w Energylandii wzięliśmy udział w wielkiej paradzie wraz ze wszystkimi barwnymi postaciami, które można spotkać w Energylandii. Ten moment był zwieńczeniem naszej wycieczki i potwierdzeniem na to, że jeszcze nie raz odwiedzimy Energylandię właśnie w tej zimowej, niesamowitej wersji!

WINTER KINGDOM Energylandia zimą atrakcje zdjęcia opinie co jest czynne jak wygląda Energylandia zimą czy warto jakie kolejki czynne ogród Świateł Ogród Świateł Energylandia Winter Kingdom 2023 Ogród Świateł WINTER KINGDOM Energylandia zimą atrakcje opinie 2023

Zimowe ceny biletów mają znaczenie!

W obliczu wzrostu cen, istotną rolę odgrywają ceny biletów! To tutaj pojawiła się nasza pierwsza niespodzianka! Zimowe opłaty za bilety do Energylandii są niezwykle korzystne, co nas szczególnie zaskoczyło! Bez korzystania z żadnych promocji, bilet normalny kosztuje jedynie 99 zł, a ulgowy 79 zł. To naprawdę atrakcyjna cena, biorąc pod uwagę rozległość parku i ilość dostępnych atrakcji bez dodatkowych opłat. W naszym przypadku wybraliśmy krótką popołudniową eskapadę, nie poświęcając całego dnia, a mimo to mieliśmy dostęp do wszystkich atrakcji. Weszliśmy na teren parku po godzinie 15, co przyniosło kolejną miłą niespodziankę - jeszcze niższe ceny biletów dzięki biletom popołudniowym. Wtedy bilety są jeszcze tańsze. Dzięki temu zaoszczędziliśmy nawet 40 zł na jednym bilecie!

Zimowa Energylandia to moc zabawy i radości! To również rodzinna, świąteczna atmosfera, którą czuć od samego wejścia, po ostatnie minuty pobytu! Właśnie te elementy czynią zimową Energylandię świetnym rozwiązaniem na mikołajkowy lub świąteczny wypad, który dla każdego będzie niesamowitą niespodzianką, a także prezentem, który zostanie w pamięci do końca życia!

Energylandia czy warto zimą jakie atrakcje są czynne opinie z dzieckiem Ogród Świateł 2023 2024 Współpraca Partnerska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *