Magnum Arena Gdańsk – Paintaball ASG

magnum arena Gdańsk z dzieckiem paintball atrakcje gry urodziny gdzie

Wyobraźcie sobie niesamowitą rozgrywkę w hali z 1910 roku. Jej łączna powierzchnia to 1850m kw. Magnum Arena to miejsce, na które fani Paintballu w Trójmieście czekali. Myślicie, że to nie jest zabawa dla dzieci? Tu znajdziecie idealne warunki do bezpiecznej zabawy i rozładowania emocji nastolatków.

magnum arena gdańsk paintball z dzieckiem opinie

Dlaczego swoją przygodę z Paintballem warto zacząć od Magnum Arena Gdańsk? Już sama hala zrobi na Was ogromne wrażenie. Przygotowano tu dwa niezależne tory gry, na których zadbano o każdy szczegół. Wnętrza przygotowane są w taki sposób, aby gra nabierała tempa, była wymagająca i oddziaływała na wyobraźnię. Poza samym strzelaniem uczestnicy mają zadania do wykonania, a sama rozgrywka może opierać się o różne scenariusze. Może Wam się zdarzyć bitwa o flagę, rozbrajanie bomby, czy napad na bank. Co ciekawe, w Magnum Arena możecie zacząć zabawę nawet w małych grupach.

urodziny dla dzieci Gdańsk paintball z dzieckiem opinie atrakcje

Paintball ASG - czy to bezpieczna zabawa?

Czy to bezpieczne? Oczywiście! W Magnum Arena do dyspozycji graczy jest system paintball ASG, czyli repliki broni palnej. W cenie jednej gry jest aż 300 kulek kalibru 6 mm. Są one lekkie, dzięki czemu energia trafienia jest mniejsza. Są one również bez farby, dlatego też rozgrywka jest w pełni czysta i przebiega w duchu sportowej rywalizacji. Co ważne, dzieci i młodzież od 10 roku życia korzystają z broni o mniejszej sile wystrzału, dlatego trafienie kulką nie powinno sprawiać bólu. Oczywiście kask jest obowiązkowym elementem wyposażenia, każdego uczestnika zabawy. Ciekawostką może być fakt, że w Magnym Arena kaski podczas rozgrywki nie będą parowały. Jak to robią? To już ich słodka tajemnica.

Nie macie pomysły na urodziny, czy ciekawą rodzinną integrację? Chcecie dać upust emocją Waszych nastolatków? Podejmijcie specjalne wyzwania Magnum Arena i przekonajcie się, czy sprostacie zadaniu. Tu nie sterujcie "padem", tu Wy stajecie na polu walki aby sprawdzić swoje prawdziwe umiejętności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *