Zillertal Arena – Szkółki narciarskie dla dzieci

Zillertal Arena narti z dziećmi

Największy ośrodek narciarski w tyrolskiej dolinie Zillertal może zaoferować dzieciom doskonałe warunki do nauki i zabawy.

Zobaczcie też na końcu przetestowaną przez nas szkółkę

Zillertal Arena to jedno z najlepszych miejsc w Austrii do uprawiania sportów zimowych. Można tutaj podziwiać wspaniałe widoki, korzystać z 131 km różnorodnych tras, 51 wyciągów i całej infrastruktury niezbędnej dla wszystkich amatorów białego szaleństwa. Coś dla siebie znajdą tu amatorzy zjazdów, snowboardziści czy saneczkarze. Poza tym w Zillertall przygotowano specjalne trasy dla najmłodszych, profesjonalne szkółki narciarskie i wiele zimowych atrakcji.

Zillertal Arena szkółki narciarskie dla dzieci

Zillertal Arena jest połączeniem aż 4 ośrodków narciarskich: Zell, Gerlos, Wald-Königsleiten oraz Krimml/Hochkrimml. We wszystkich działają szkółki narciarskie z bogatym programem rozrywkowym i doświadczoną kadrą, prowadzącą zajęcia w różnych trybach i na różnych poziomach, także w języku polskim.

W Gerlos dzieci mogą znaleźć dla siebie wiele odpowiednich stoków, dużą ofertę gier i zabaw oraz kursów prowadzonych przez 3 tutejsze szkoły. Dla maluchów od 2. roku życia organizowane są zajęcia trwające pół dnia, a dla dzieci od 3. roku życia całodniowe (4 godziny). Istnieje też możliwość zostawienia pociech pod opieką po południu w wakacyjnym przedszkolu. Na koniec każdego kursu odbywają się zawody z wręczeniem nagród.

rodzinne narty Tyrol Zillertal

Kilka szkółek narciarskich w Zell zapewnia opiekę wykwalifikowanych instruktorów, zjazdy na stokach przeznaczonych specjalnie dla najmłodszych oraz dodatkowe usługi, jak odbieranie dzieci bezpośrednio z hotelu, przelot balonem na stok, snowsailing, snowtubing, ruchomą bieżnię i dyskoteki na nartach.

narty z dzieckiem Tyrol Zillertal

Również w Wald-Königsleiten i Krimml/Hochkrimml dzieci mogą bezpiecznie stawiać pierwsze kroki na nartach pod okiem profesjonalistów. Zajęcia prowadzone są tutaj dla maluchów od lat 4. Poza nauką można też liczyć na dużo dobrej zabawy.

Nasza rekomendacja:

ALMI'S Kinderschischule - w Gerlos -  nasze dzieci właśnie w Tyrolu miały pierwszy kontakt z nartami. 3 dni kursu w ALMI's i swobodnie zjeżdżają z Areny! Nie obawiajcie się bariery językowej - instruktorzy świetnie sobie radzą. W naszej grupie były dzieci z 4 różnych krajów co nie stanowiło żadnego problemu. Uwierzcie - dzieci łapią szybciej niż dorośli, dlatego z nauką nie warto czekać.