Zaplanuj wymarzony wypoczynek na kempingu

Myślisz już o wakacyjnym wypoczynku? Szukasz inspiracji? Mamy dla Ciebie propozycję, jak zaplanować najbardziej wyczekiwany czas w roku, czyli wakacje!

Przyjrzeliśmy się ofercie biura Vacansoleil, które oferuje zupełnie inny rodzaj wypoczynku. Są to wakacje na kempingu – ale nie myślcie, że kempingi odbiegają pod względem standardu od nawet najlepszych hoteli oferowanych przez popularnych tour operatorów. Kempingi Vacansoleil to oferta skierowana przede wszystkim do rodzin z dziećmi. To ośrodki z basenami, zjeżdżalniami wodnymi, placami zabaw, boiskami sportowymi i bardzo bogatym programem animacji dla różnych grup wiekowych. Dla dorosłych zazwyczaj jest do dyspozycji siłownia i centrum spa. Czyż nie brzmi to zachęcająco?

Konkurs 
​wygraj bon podróżny o wartości 750 pln i podróżne gadżety
>>sprawdź tutaj<<

POSTAW NA WYGODĘ

Najważniejsze jednak jest to, że decydując się na pobyt na kempingu, wybierasz równocześnie wolność. Wyobraź sobie, że mieszkacie w luksusowym domku, który jest do Waszej pełnej dyspozycji. Domki posiadają co najmniej 2 sypialnie, pokój dzienny, w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę z toaletą. Większość zakwaterowań ma również drewnianą werandę z zadaszeniem. A może chcielibyście poczuć klimat prawdziwego biwakowania? Polecamy przestronny namiot, który posiada bardzo wygodne łóżka i w pełni wyposażoną kuchnię! Przegląd zakwaterowań znajdziesz tutaj.

rodzinne wakacje na kempingu ceny

POCZUJ WOLNOŚĆ

To Ty decydujesz jak spędzicie dzień. Poranne śniadanie na werandzie ze świeżo upieczoną bagietką, zakupioną w kempingowej piekarni, potem relaks na jednym z basenów, spacer po plaży, po południu zwiedzanie okolicznych atrakcji, a wieczorem kolacja w kempingowej restauracji i zabawa z animatorami... Dzieci z pewnością będą zachwycone zabawą z kempingowymi maskotkami: sympatyczną pszczółką Zipp oraz Tipy i Florą. Tu na pewno nie ma czasu na nudę!

REZERWUJ I OSZCZĘDZAJ

Kempingi tak popularne wśród mieszkańców Europy Zachodniej, dopiero od niedawna cieszą się coraz większym powodzeniem wśród polskich rodzin. Okres zimowy to czas, w którym rozpoczyna się sprzedaż ofert First Minute. Wiąże się to oczywiście z wieloma korzyściami. Jakimi? Oprócz mnóstwa zalet dotyczących pobytu na kempingach należy wspomnieć o cenie, która jest dużo niższa niż oferty wakacyjne w hotelach. Tu płaci się za wynajem całego zakwaterowania, które zazwyczaj jest przeznaczone dla maksymalnie 6 osób.

Przykładowa cena: kemping Park Albatros / Włochy / Toskania za max. 6-osobowe zakwaterowanie w terminie 25 czerwca - 2lipca:

-w pełni wyposażony namiot Ottawa za 1242 zł,

-komfortowy domek wakacyjny Fiji za 2502 zł.

zaplanuj wakacje na kempingu ceny Włochy

Co ważne, Vacansoleil przygotowało dla klientów ofertę specjalną, gdzie przykładowo przy rezerwacji dwutygodniowego pobytu, płaci się tylko za 10 noclegów. Przy pobycie tygodniowym można zaś otrzymać 1 nocleg gratis. Ponadto na wybranych kempingach, rezerwując wcześniej, np. do 31 marca, można dodatkowo uzyskać rabat do 20%.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie Vacansoleil, możesz zamówić całkowicie bezpłatny katalog tutaj lub zajrzeć na www.vacansoleil.pl

Konkurs 
​wygraj bon podróżny o wartości 750 pln i podróżne gadżety
>>sprawdź tutaj<<


[Artykuł Partnerski]