Kompleks Zagroń Istebna

zagron istebna przyjazna dzieciom

W Beskidach był chyba każdy. Czy z dzieckiem, czy bez, przy wyborze noclegu warto wziąć pod uwagę atrakcje dodatkowe, które przydadzą się przy gorszej niż planowaliśmy aurze. Kompleks Zagroń Istebna to nie tylko noclegi, jego baza rekreacyjno-relaksacyjna jest naprawdę bogata.

Pokoje Hotel przyjzny dzieciom Bieszczady

Istebna to jedna z miejscowości, tworzących Beskidzką Trójwieś, znaną przede wszystkim z tego, że do dziś kultywowany jest tam prawdziwy góralski folklor. Przyjeżdżając do Trójwsi można oczywiście poszaleć na nartach (również w samym Zagroniu), ale też dowiedzieć się jak wytwarza się oscypki (w Centrum Pasterskim), czy słynne koniakowskie koronki. Można dojść do styku trzech granic, czy poznać tajemnice istebniańskiego świerka. Czytaj więcej o atrakcjach okolicy.

Udogodnienia dla rodzin

Zagroń dysponuje 58 pokojami. Dla dzieci istnieje możliwość zamówienia dostawki lub łóżeczka turystycznego. W restauracji jest menu dla dzieci i krzesełka. Jest też spory kącik zabaw z basenikiem z kulkami i zjeżdżalnią, czy bajkowe kino na życzenie..

kacik zabaw atrakcje dla dzieci Istebna Bieszczady

Atrakcje dla dzieci

Specjalnie z myślą o dzieciach za budynkiem ośrodka zorganizowano mini zoo. Najmłodsi mogą oglądać kucyki, osiołka, czy muflony. Jednak największą atrakcją i dla małych, i dla dużych jest jednak Park Wodny Olza (goście ośrodka mają do niego nieograniczony wolny wstęp). Dla najmłodszych brodzik z naprawdę ciepłą wodą i małą zjeżdżalnią, dla większych duża zjeżdżalnia z wirem wodnym, dla wszystkich basen i jacuzzi. Woda w basenie ma ponad 30 stopni, co przyciąga szczególnie zimą. Co ważne, pomimo, że to jedyne takie miejsce w okolicy, na basenie można naprawdę odpocząć, bo raczej nie ma tam wielkich tłumów. Rodzice mogą skorzystać z sauny, groty skalnej czy relaksujących zabiegów w spa. Wszystko bez wychodzenia z budynku ośrodka.

hotel z basenem przyjazny dzieciom Bieszczady Istebna

Białe szaleństwo

Tuż przy ośrodku jest również stok narciarski, idealny dla rozpoczynających swoją przygodę ze śnieżnymi sportami, oświetlony, ratrakowany i sztucznie dośnieżany (lub naśnieżany, jak w tym sezonie). W ramach nauki jazdy na nartach rodzice mogą zapisać swoje pociechy do przedszkola narciarskiego. Goście ośrodka mają możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego ze zniżką oraz zniżki na karnety narciarskie.

Wyciągi Zagroń
Dzięki ogromnej ilości atrakcji dla dzieci Kompleks Zagroń Istebna otrzymuje rekomendację portalu Dzieckowpodrozy.pl

Kompleks Istebna Zagroń 43-470 Istebna 1588 tel. 33 483 20 34, 33 483 20 35 zagron@istebna.org www.istebna.org