Pracownia OKO Łódź- zajęcia z rekomendacją Dzieckowpodrozy.pl

Zajęcia dla dzieci ŁódźPracownia OKO w Łodzi jest miejscem, gdzie na co dzień dzieje się sztuka. A wszystko to dzięki uczestnikom warsztatów, którzy z pasja i determinacją podchodzą do zajęć. Warsztaty w pracowni mają na celu pobudzanie wrażliwości artystycznej dzieci, rozwijanie wyobraźni, poszerzanie horyzontów. To chyba jedyna oferta zajęć z niemowlakami – w warsztatach storytime uczestniczą dzieci w wieku 0-3. Prowadzący warsztaty, jako specjaliści w dziedzinie sztuk pięknych dają Wam cenne narzędzia jakimi są wiedza i wieloletnie doświadczenie, byście kształtowali swoje umiejętności twórcze. Działalność Pracowni OKO ukierunkowana jest na ideę popularyzowania zarówno klasycznych jak i nowoczesnych form wyrazu artystycznego. Obcowanie ze sztuką niezwykle ubogaca każdego człowieka i uwrażliwia na otaczający go świat – dlatego gorąco zapraszamy Was i Wasze dzieci do uczestniczenia w kreatywnych zajęciach, czyli przygodę ze sztuką przygotowaną w Pracowni OKO.

Sprawdź szczegóły na stroniewww.oko.edu.pl

Zobacz jakie zajęcia dla dzieci organizuje Pracownia OKO:

PLASTYKA Z ELEMENTAMI HISTORII SZTUKI
Grupa wiekowa 8-12
Zajęcia wprowadzają w świat poważnych twórców i twórczości. Czerpiemy inspiracje z historii sztuki a od dawnych mistrzów uczymy się obserwować świat i wykorzystywać różne techniki twórcze. Starszym dzieciom próbujemy również przybliżyć różnorodność zawodów twórczych, zainteresować kulturą i przez pryzmat historii pokazać jak ważna jest sztuka także we współczesnym życiu społecznym.

Plastyka po angielsku-Pracownia OKO Łódź

PLASTYKA ZAJĘCIA MANUALNE
grypa wiekowa 8-12

Zajęcia manualne skupiają się na rozwijaniu percepcji wzrokowej i kontroli ręki a także na stymulowaniu kreatywności i wyobraźni. Każdy projekt to mnóstwo zabawy a także poznawanie nowych technik artystycznych i rękodzielniczych. Kurs w tym semestrze porusza tematy twórczego wykorzystania papieru oraz systematyzuje wiedzę uczestników na temat technik graficznych, z których każda zostanie praktykowana pod okiem najprawdziwszej artystki grafika.

Zajęcia manualne dla dzieci-Pracownia Oko Łódź

PLASTYKA PO ANGIELSKU
Zajęcia prowadzone wyłącznie w języku angielskim przez Native Speakera.
grupa wiekowa 4-7
Każdy nauczyciel języka angielskiego doskonale wie, że wizualne pomoce naukowe są niezbędne przy nauczaniu dzieci. Dlaczego więc nie pozwolić dzieciom zrobić ich samemu? Mali studenci doskonale się bawią poznając jednocześnie rozmaite techniki plastyczne, ucząc się historii sztuki i mówiąc po angielsku. Zajęcia rozwijają wyobraźnię, uczą słownictwa i porozumiewania się w grupie. Nie jest to konwencjonalna metoda nauki ale przynosi świetne rezultaty w oswajaniu dzieci z językiem obcym, u nas na chwilę przenoszą się w anglojęzyczny świat gdzie jeśli potrzebujemy nożyczek to trzeba powiedzieć: scissors, please!

Warsztaty z niemowlakami - Łódź Pracownia OKO
STORYTIME
kreatywne czytanie
grupa wiekowa 0-3
Zajęcia dla naszych najmłodszych studentów wraz z opiekunami. Zapraszamy dzieci na interaktywne czytanie bajek w języku angielskim przez Native Speakera. Na zajęciach korzystamy z pięknie ilustrowanych anglojęzycznych książek wyselekcjonowanych przez specjalistów od dziecięcej literatury z wydawnictwa „Ładne Halo”. Czytając będziemy wszystkimi zmysłami przeżywać losy bohaterów i poznawać pierwsze angielskie słówka i zwroty.

Sprawdź szczegóły na stronie: www.oko.edu.pl