Za miedzą i dalej

Ilość blogów biorąca udział w akcji „Z bloga wzięte” systematycznie rośnie. Cieszy nas nie tylko ilość, ale i wyjątkowa jakość Waszych zgłoszeń. Podobnie jest i tym razem. Mamy niewątpliwą przyjemność rekomendacji bloga Za miedzą i dalej.

Blog został założony na początku 2014 r. przez Szymona – rocznik '02. Dojrzałością tekstów i obserwacji zaskoczy niejednego dorosłego. Szymon stawia przede wszystkim na podróże, a nie typową „turystykę”. Pochodzący z Krakowa młody globtroter był już w 26 krajach na świecie, a ma apetyt na dużo więcej.

za miedza i dalej blog1

O czym przeczytacie na blogu Szymona? O tym jak podróżować niskobudżetowo, czyli jak tanio spać na wyjeździe (w tym również na dziko!) lub jak nie wydawać bezmyślnie pieniędzy (ups!). Sporo bardzo ciekawych i praktycznych relacji, a wśród nich m.in. Mołdawia, Rumunia, Ukraina, Serbia, Czarnogóra. Kompanem podróży Szymona jest tata, któremu również gratulujemy zarażenia syna podróżniczą pasją. Chcecie więcej? Zapraszamy na http://zamiedzaidalej.blogspot.com/

za miedza i dalej blog 3