Nie usiedzę w miejscu!

Nie usiedzę w miejscu- blog podóże z dzieckiem

Z cyklu "Z bloga wzięte" mamy dla Was kolejne wyśmienite miejsce w sieci. Już sam tytuł bloga nadaje mu wyjątkowy charakter „Nie usiedzę w miejscu!”. To miejsce w którym rodzinna miłość łączy się z miłością do gór.

Chodzenie po górach z dzieckiem? Zdecydowanie tak! Udowadniają to na każdym kroku rodzice Kingi, dla której poznawanie otaczającego świata jest bardziej angażujące niż tona zabawek. O czym poczytacie na blogu? Przede wszystkim o górskich wędrówkach zaczynając od pierwszych wspólnych kroków na szlaku w Pieninach (Rezerwat Białej Wody aż do bacówki) z trzymiesięczną Kingą „Pienińską”. I tak kroczek po kroczku, to Tatry, to Bieszczady, Ciężkowicach w Skamieniałe Miasto w Ciężkowicach i Skalne Miasta w Czechach, Góry Sowie czy wspaniała wyprawa Kinder Scout (PEAK DISTRICT – Anglia). Na „Nie usiedzę w miejscu!” znajdziecie też polecane noclegi, a także krótkie poradniki jak przygotować się górskich wypraw i biwakowania z dzieckiem.

Po znacznie więcej wyjątkowych miejsc, fascynujących zdjęć, niesamowitej rodzinki Kingi zapraszamy Was na http://nieusiedzewmiejscu.blogspot.com/

góry z dzieckiem blog