Z Globtroterkiem po Europie

park rozrywki dla dzieci

Napisała do nas Mama Globtroterka. Marketingowiec z zawodu, podróżnik z wyboru, fotograf z pasji, mama - z tych wszystkich rzeczy jednocześnie :) Taka mieszanka gwarantuje nieszablonowe podejście do rodzinnych podróży, dlatego z satysfakcją w cyklu „Z bloga wzięte” rekomendujemy Wam kolejne ciekawe miejsce w sieci.

Blog „Globtroterek – podróżowanie z dzieckiem po Europie” to miejsce dla wszystkich rodziców, którzy rodzinne wyjazdy traktują jako świetną zabawę. To tu dowiecie się, jak zwiedzanie zamienić w przygodę, która wciągnie Wasze dziecko bez końca. Czy wpadlibyście wcześniej na pomysł zwiedzania Paryża śladami agenta Złomka?

śladami agenta złomka

Musicie przyznać, że to świetny pomysł,a to dopiero początek. Niemal każda rodzinna wycieczka ma swój temat przewodni, przez co staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Poszukiwania rybki Gucia w Barcelonie, zwiedzanie Rzymu z dzieckiem poprzez grę miejską, nauka czytania na Capri czy poznawanie kolorów w Keukenhof.

fotografia dla dzieci

Nam do gustu przypadła również lekcja fotografii podczas zwiedzania Granady u stóp gór Sierra Nevada. Z jeden strony zabaw w detektywa, a z drugiej wyostrzenie zmysłów na otaczający Świat. Gratulujemy! Na blogu znajdziecie również relacje z parków rozrywki, recenzje kempingów czy pomysły na zabawy z dzieckiem podczas podróży.
 

Jeśli zatem poszukujecie inspirującego źródła, w szczególności dotyczącego podróży na południe Europy z dzieckiem, koniecznie odwiedzajcie Globtroterka!