Wygraj rejs „Szwecja w jeden dzień”

Mamy dla Was kolejną gratkę! Świetny pomysł na weekend czy krótką wakacyjna przygodę - rejs Szwecja w jeden dzień ze Stena Line

Statki Stena Line to pływające hotele - znajdziecie na nich mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci jak i rodziców. Na najmłodszych czeka plac zabaw Ciekawskiego Georga oraz małpi gaj. Tutaj Twoje dziecko będzie się bawić w basenie pełnym piłek, zbuduje wspaniałą wieżę czy stworzy najwspanialszy rysunek na lodówkę. Na promie znajdują się automaty do gier, symulatory oraz stoły do 'cymbergaja'. 

stena atrakcje dla dzieci1

Na pokładzie czeka na Ciebie kilka restauracji serwujących szeroki wachlarz dań i napojów. Podczas podróży zrelaksujesz się nie tylko słuchając morskich fal. Mamy dla Ciebie masaże z najdalszych zakątków świata w wyjątkowych SPA z widokiem na morze. 

spa na statku stena line

Nagroda:

Rejs "Szwecja w jeden dzień" - obejmuje: rejs promem w dwie strony (Gdynia-Karlskrona-Gdynia), kabinę 2 os. Premium Class (jak na zdjęciu) z oknem i łazienką, rozrywkę na promie, ubezpieczenie NW i KL. Nagrodę można wykorzystać jednorazowo w wybrany czwartek, piątek, lub niedzielę (latem-codziennie!) do 10.12.2015 r. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja.

premium class kabiny rejs promem Stena Line

Konkurs rozstrzygnięty - dziękujemy!

 

Przy okazji polecamy również wyjątkowe rejsy: "Szwecja dla dzieci" i "Szwecja na rowerze"

rejsy wakacyjne stena line