Wodny Park Warszawianka

atrakcje dla dzieci Wodny Park Warszawianka

Wodny Park to jeden z najpopularniejszych obiektów sportowo-rekreacyjnych w Warszawie z całą masą atrakcji.

Po wodnych szaleństwach zapraszamy na zakupy i rozrywkę: Warszawa centrum handlowe z atrakcjami dla dzieci

AdvertisementWielofunkcyjny obiekt Warszawianki udostępnia nowoczesną infrastrukturę, pozwala doskonalić swoje umiejętności sportowe lub po prostu aktywnie spędzać czas w przyjaznym otoczeniu. Różnego rodzaju baseny oraz centrum spa z bogatym wyposażeniem zapewniają możliwość trenowania na najwyższym poziomie, a także błogi wypoczynek i relaks.

rodzinne atrakcje aquapark Warszawa

W kompleksie Wodnego Parku mieści się jeden z najlepiej ocenianych basenów olimpijskich w Polsce. Ma długość 50 m, 10 torów i spełnia wszystkie wymogi międzynarodowych zawodów sportowych. Jest tu odpowiednie oświetlenie, nagłośnienie, system pomiaru czasu i trybuna na 600 osób. Na tej pływalni trenowała Otylia Jędrzejczyk, a także inni reprezentanci Polski przed igrzyskami olimpijskimi w 2004 i 2008 roku. Pobito tu 7 rekordów Polski.atrakcje dla dzieci squash Warszawianka

Dla gości Wodnego Parku przygotowano też bogatą ofertę sportowo-rekreacyjną, odpowiadającą wszystkim grupom wiekowym, niezależnie od stopnia sprawności. Prowadzone są zajęcia aqua aerobiku i aquacyclingu, a także gimnastyka w wodzie dla seniorów. Poza tym są tu jeszcze 2 korty do squasha.

aquapark Warszawa Mokotów opinie

Ci, którzy uwielbiają wodną zabawę i relaks, mogą korzystać z basenu rekreacyjnego. Pełno w nim wodospadów, kaskad i różnego rodzaju masażerów. Poza tym działa jacuzzi, sztuczna rzeka, zjeżdżalnia odkryta i dwie zjeżdżalnie rurowe o długości 45 i 72 m. Basen rekreacyjny jest połączony z zewnętrznym całorocznym basenem z podgrzewaną wodą. Jest tu też basen do nauki pływania o maksymalnej głębokości 1,4 m i brodzik dla maluchów ze zjeżdżalnią w kształcie słonia. Natomiast w weekendy na wodzie ustawiany jest dmuchany tor przeszkód o długości 40 m dla dzieci i dorosłych.

aquapark Warszawa baseny park wodny z atrakcjami dla dzieci

Sprawdź również: Najlepsze Aquaparki w Polsce

Strefa Spa & Wellness Wodnego Parku proponuje relaks w sanarium, saunie fińskiej, parowej, kabinie śnieżnej, a także łaźni błotnej. Działa tu również oryginalna Bania Ruska, w której można skorzystać z masażu witkami. Zresztą w spa jest do wyboru cała masa zabiegów – peelingi, okłady, rytuały saunowe, masaże, zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne.

Warszawianka spa & wellness Mokotów opinie atrakcje

Godziny otwarcia Wodny Park Warszawianka

Baseny i Squash

poniedziałek-piątek – 6.00-22.00

sobota, niedziela – 6.30-22.00

Spa & Wellness, Świat Saun

codziennie – 11.00-22.00

Wodny Tor Przeszkód

sobota – 13.00-20.00

niedziela – 10.00-20.00

Wodny Park Warszawianka

ul. Merliniego 4,

02-511 Warszawa

Czekamy na Wasze opinie!

Dodaj komentarz

Connect with:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *