Wkawiarence.pl – o poszukiwaniu szczęścia w codzienności

Pewnie już jakiś czas temu zauważyliście, że lubimy polecać Wam ciekawe miejsca w sieci i to nie tylko te, które dotyczą wyłącznie podróży. Dziś z przyjemnością dzielimysię adresem Wkawiarence.pl.

Asia prowadzi bloga od ponad 2 lat. Jak sama pisze to blog o radości z małych rzeczy oraz o doświadczeniach przy wychowywaniu 4 dzieci. Kuchnia, książki dla dzieci, czy pomysły na siebie podczas urlopu macierzyńskiego - to tylko garść tematów, które znajdziecie na blogu.

Nas jak zwykle najbardziej interesują podróże:

" jest takie miejsce na skraju bieszczad moich ukochanych, gdzie można spędzic dzień zapomnienia, dzień rodzinny, błogiej radości. Gdzie bocian nisko przelatuje, gdzie słychac pochukiwania sowy. Niebo tam się zdawac niżej znajduje, jakby je dosięnąc można."

Mowa tu o drezynach, które znalazły się wśród 10 rodzinnych atrakcji w Rankingu Dzieckowpodrozy.pl. Zobaczcie tylko kilka zdjęć z jej rodzinnej przygody w Bieszczadach:

bieszczady drezyny rowerowe rodzinnie opinie

bieszczadzkie drezyny rowerowe uherce mineralne

bilet drezyny rowerowe bieszczady z dzieckiem

Podczas odwiedzin bloga Wkawiarence.pl szczególnie zachęcamy Was do przeczytania posta dotyczącego atrakcji Podkarpacia i okolic - to rodzinne strony Asi, więc chyba nikt nie będzie dla Was lepszym przewodnikiem.

podkarpackie atrakcje dla dzieci

Nam bardzo przypadły do gustu posty z Półwyspu Helskiego - "Tam gdzie niebo z ziemią się styka"

lubię Bałtyk. Niezmiennie i na zawsze.... i pomimo zmienności pogody, klimat mi odpowiada. Nie leżę plackiem na piachu, nie mam tego w zwyczaju. Wolę wiadrami wody nałapać i wlewać do dziury w piasku i słyszeć śmiech Neli – mamo znowu woda się zgubiła. I pędzić z latawcem za Borysiem. Roztrząsać spory do kogo łopatka należy, jak gdyby tylko jedną mieli. Z Olą na kolanach, która nieustannie piasku chce spróbować. Bo to są miejsca, które kocham, mimo, że taki kawał świata oddalone, tam gdzie niebo z ziemia się styka na stałe.

baltyk półwysep helski z dzieckiem opinie blog

hel z dzieckiem blog opinie 2
Po recenzję z wizytyw Aquaparku z rekinami i znacznie więcej inspiracji zapraszamy Was już bezpośrednio do odwiedzn Wkawiarence.pl