Park Świętego Mikołaja Zator

Wioska świętego Mikołaja Zator opinie

W znanym kompleksie rozrywkowym Zatorland w miejscowości Zator z końcem listopada zaczyna działać Park św. Mikołaja z mnóstwem rodzinnych atrakcji.

UWAGA: Św. Mikołaj w Zatorze zakończył działalność Zapraszamy do prawdziwej Wioski Świętego Mikołaja

Gdy zbliża się grudzień, wszystkie dzieci i dorośli wypatrywać sympatycznego brodacza w czerwonym kubraczku. Czekają na niego z niecierpliwością, bo wiedzą, że musi objechać cały świat i zazwyczaj zjawia się znienacka, tak że trudno go zobaczyć. Ale od jakiegoś czasu Święty Mikołaj pod koniec listopada zakłada swoją bazę w Zatorze. Podobno skłonił go do tego widok pięknego parku oraz pobliskie stawy pełne karpi, których nie może zabraknąć podczas Wigilii. Święty Mikołaj w swoim zatorskim parku chętnie przyjmie wszystkie dzieci i pokaże im, na czym polega prawdziwa świąteczna atmosfera.

Park świętego Mikołaja Zator opinie

Atrakcje dla dzieci w Wiosce Św. Mikołaja w Zatorze

Przekraczając bramę Parku Świętego Mikołaja można przenieść się do pełnego magii świata fantazji, w którym zdarzają się niesamowite rzeczy. Wędrując po Bajkowej Ścieżce, iluminowanej 3 milionami światełek, odwiedza się po kolei bohaterów kilkunastu bajek, na końcu czeka zaś sam Święty Mikołaj, któremu można opowiedzieć o swoich życzeniach. W wyznaczonych godzinach bajkowe postaci urządzają paradę, podczas której można sobie zrobić z nimi zdjęcie. Ulubieni bohaterowie dzieci pojawiają się także podczas pokazu rzeźbienia lodowych figur na żywo za pomocą piły mechanicznej. Ale w tym parku można nie tylko świetnie się bawić, ale dzięki spektaklowi kukiełkowemu także poznać historię Świętego Mikołaja i dowiedzieć się, jak został ulubieńcem wszystkich dzieci. Poza tym są tu takie atrakcje jak lodowisko, wielka zjeżdżalnia pontonowa, diabelski młyn czy kino 360 3D wyświetlające seans „Bee musical, czyli pszczółki rozrabiają”. Odbywają się tu również różnego rodzaju imprezy, jak np. Wieczór Pastorałek.

Sprawdź również: Najlepsze Jarmarki  Świąteczne w Polsce 2018

atrakcje dla dzieci Zator Wioska Świętego Mikołaja opinie

Godziny otwarcia Park Świętego Mikołaja Zator

Park jest czynny od 30 listopada 2017 do 11 lutego 2018 (poza dniami świątecznymi)

poniedziałek-środa – 10.00-17.00 (tylko w listopadzie i grudniu)

czwartek-piątek – 10.00-17.00

sobota, niedziela – 12.00-19.00

Park Św. Mikołaja Wioska Zator opinie ceny

Ceny biletów Park Świętego Mikołaja Zator

bilet podstawowy (obejmuje spektakl „Historia św. Mikołaja”, Bajkową Paradę, Bajkową Ścieżkę, spotkanie ze św. Mikołajem i możliwość wręczenia przez niego paczki, minipociąg, diabelski młyn i zjeżdżalnię) – 39,90 zł

bilet premium (oprócz atrakcji w ramach biletu podstawowego obejmuje wstęp na lodowisko, kartkę z Poczty św. Mikołaja, seans w kinie 360 3D i certyfikat wizyty w parku) – 44,90 zł

dzieci do 3. Roku życia – 1 zł

dzieci w dniu swoich urodzin – 1 zł

Można też zakupić paczki przygotowane przez obsługę parku, które wręczy Święty Mikołaj.

Zobaczcie koniecznie:

Z wizytą u Św. Mikołaja w Finlandii [relacja]

   

2 comments

Leave Comment