WIEDŹMY – Premiera DVD i Blu-ray™ już 19 maja!

WIEDZMY premiera wydania dvd i bluray dla rodzin z dziećmi
WIEDŹMY to wspaniała adaptacja ponadczasowej opowieści Roalda Dahla, stworzona przez światowej klasy filmowców i fantastycznych aktorów. W Polsce film zadebiutuje na nośnikach DVD i Blu-ray™ już 19 maja. Koniecznie sprawdźcie to, co czeka na was podczas ekranizacji tego niezwykle ciekawego tytułu!

WIEDŹMY to jedna z najpopularniejszych książek autorstwa Roalda Dahla, obecnie przetłumaczona na ponad 41 różnych języków na całym świecie. Wydana ponad 30 lat temu, opowiada o ponadczasowych wartościach takich jak życzliwość, odwaga i nadzieja, które pozostają aktualne dla kolejnych pokoleń młodych widzów i czytelników. 

WIEDZMY premiera wydania dvd i bluray dla rodzin z dziećmi 3

Film Roberta Zemeckisa, będący ekranizacją słynnej historii Dahla, to zarazem zabawna i wzruszająca opowieść rozgrywająca się w latach 60. XX wieku. Po śmierci rodziców mały czarnoskóry chłopiec trafia pod opiekę kochającej babci, która za młodu przeżyła przerażające spotkanie z wiedźmami. Kiedy kobieta uświadamia sobie, że czarownice wróciły, ucieka wraz z chłopcem na południe. Niestety, okazuje się, że bohaterowie trafiają prosto do gniazda wiedźm. Przewodzi im Najwyższa Czarownica, która zamierza zmienić wszystkie dzieci w myszy. 

WIEDZMY premiera wydania dvd i bluray dla rodzin z dziećmi 2

W filmie występują laureatki Oscara Anne Hathaway („Nędznicy”, „Ocean’s 8”) i Octavia Spencer („Służące”, „Kształt wody”), nominowany do Oscara Stanley Tucci („Igrzyska śmierci”), a także Kristin Chenoweth (seriale „Glee” i „BoJack Horseman”) oraz wielokrotnie nagradzany, legendarny komik Chris Rock. 

WIEDZMY premiera wydania dvd i bluray dla rodzin z dziećmi 4

Scenariusz na podstawie książki Roalda Dahla napisali Robert Zemeckis i Kenya Barris oraz zdobywca OscaraGuillermodelToro („Kształt wody”). 

Przy tworzeniu filmu, Zemeckisa wspierali wieloletni współpracownicy, w tym nominowany do Oscara operator filmowy Don Burgess („Forrest Gump”), scenograf Gary Freeman, montażyści Jeremiah O’Driscoll i Ryan Chan, nominowana do Oscara projektantka kostiumów Joanna Johnston („Lincoln”) i nominowany do Oscara kompozytor Alan Silvestri („Ekspres polarny”, „Forrest Gump”).

Film został nominowany między innymi do nagrody Saturn, Kid’s Choice oraz Visual Effects Society. Chyba już nie musimy przekonywać was do zakupu tej niesamowitej pozycji, czyż nie?

Film WIEDŹMY to świetna zabawa dla całej rodziny – gwarantujemy to!

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU BLU-RAY:

  • Making of  
  • Roald Dahl: historia Wiedźm 
  • Wiedźmy: Magiczna Mikstura 
  • Gagi z planu  
  • Sceny niewykorzystane

WIEDZMY premiera wydania bluray

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:

  • Sceny niewykorzystane

WIEDZMY premiera wydania dvd i bluray dla rodzin z dziećmi okładka

Kup swój egzemplarz filmu w linku poniżej!

WIEDŹMY

Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray na profilach: 

facebook.com/MojeFilmy

DVDfacebook.com/DzieciToLubia