Otwarcie Sezonu w ENERGYLANDII już 21.05!

energylandia otwarcie sezonu
Wielkie otwarcie największego parku rozrywki w Polsce – 21 maja ENERGYLANDIA znów przywita swoich gości!

Wraz z nadejściem wiosny i pięknej słonecznej pogody rozpoczął się długo wyczekiwany powrót do radosnych czasów rodzinnych spotkań, wspólnych wycieczek i dobrej zabawy. Nie ma lepszego sposobu na celebrowanie tych chwil niż w parku rozrywki, a szczególnie w Energylandii – najsławniejszym i znanym wszystkim miejscu pełnym atrakcji i niezapomnianych widowisk, wyśmienitej zabawy, smacznego jedzenia i unikalnej atmosfery, której nie ma nigdzie indziej. Widmo epidemii przez długi czas całkowicie zablokowało dostęp do obiektów rozrywki, takich jak Energylandia. Poprzez stopniowe odmrożenie gospodarki najpopularniejszy park rozrywki w Polsce rozpoczyna nowy, udoskonalony i jeszcze bardziej ekscytujący sezon. Oficjalne otwarcie bram Energylandii, aby przywitać wszystkich gości odwiedzających park, zaplanowane jest na 21 maja.

Start sezonu oznacza nowe atrakcje, ale i zaplanowane wydarzenia, których nie można ominąć. Szczegółowy kalendarz z zaznaczonymi datami można sprawdzić tutaj.  Park będzie otwarty codziennie od godziny 10:00 do 18:00, aby wszyscy goście mogli bez problemu skorzystać z wybranych przez siebie atrakcji, uczestniczyć w widowiskach oraz swobodnie i przyjemnie spędzić czasu na terenie Parku Rozrywki.   

Energylandia to miejsce przyjazne wszystkim. Niezależnie od wieku, preferowanej formy rozrywki i nastroju w Parku znajduje się ogrom atrakcji odpowiadających każdemu, a w szczególności największym miłośnikom i najczęstszym gościom Energylandii – dzieciom. Dla najmłodszych oferowanych jest moc ekscytujących i dostosowanych rozrywek. Dla dzieci w wieku od 2 do 6 roku życia dostępne są, aż 22 atrakcje. Do najbardziej popularnych należą – Dragon Adventure, Viking Ride, Funny Cars i Big Milk Water Park. 

energylandia otwarcie 21 maja atrakcje dla rodzin z dziecmi 5

Na zwiedzających preferujących nieco spokojniejsze, relaksujące i odprężające spędzanie czasu w Energylandii czekają zajmujące pokazy, niepowtarzalne widowiska, jak również kawiarnie, baseny, leżaki i moc innych form odpoczynku w radosnej atmosferze parku.

Energylandia to miejsce rodzinnych wycieczek i spotkań ze znajomymi.  Z myślą o stworzeniu miejsca posiadającego angażujące zabawy w gronie najbliższych zaprojektowana została strefa familijna, a w niej Anaconda, Jungle Adventure, Atlantis i wiele innych atrakcji rodzinnych pozwalających na budowanie więzi i rozrywkę dla całej grupy.

energylandia otwarcie 21 maja atrakcje dla rodzin z dziecmi

Odważni zwiedzający i fani ekstremalnych doznań z pewnością nie będą nudzić się na terenie parku. Mają do wyboru jedne z najbardziej znanych i imponujących atrakcji, takich jak Hyperion, Zadra, Tsunami Drop, Space Booster czy Aztec Swing. Szeroki wybór kolejek, roller coasterów i pozostałych obiektów o charakterze ekstremalnym zadowoli wszystkich zwolenników zabawy z nutą adrenaliny i ogromem ekscytacji.

Zakupu biletu do ENERGYLANDII można dokonać online. Aktualnie trwająca przedsprzedaż obejmuje promocję wynoszącą nawet do 20 złotych rabatu. Zobacz, ile możemy zaoszczędzić:

  • bilet normalny od 140 cm – 119 zł /szt. zamiast 139 zł
  • bilet normalny 2-dniowy od 140 cm – 209 zł /szt. zamiast 249 zł
  • bilet ulgowy do 140 cm – 79 zł /szt. zamiast 89 zł 
  • bilet ulgowy 2-dniowy do 140 cm – 139 zł /szt. zamiast 159 zł

Promocyjne bilety elektroniczne można wykorzystać od otwarcia Parku Rozrywki Energylandia w sezonie 2021, do 25 czerwca 2021 r., w dniach i godzinach zgodnych z kalendarzem otwarcia Parku.

energylandia otwarcie 21 maja atrakcje dla rodzin z dziecmi 2

Zakup online to nie tylko wygodna, ale i szybka opcja otrzymania biletu bez wychodzenia z domu. Nie jest to jednak jedyny z możliwych sposobów na wykupienie przepustki do Parku. Dostępne są tradycyjne kasy biletowe ustawione przy wejściu do Energylandii. Oprócz tego Park pozwala na realizację „bonu turystycznego”. Można z niego skorzystać, dobierając dodatkowo minimum jedną usługę w formie noclegu czy posiłku. Pełny cennik biletów indywidualnych można zobaczyć tutaj. Energylandia oferuje dodatkowo stałe zniżki. Dzieci do lat 3 mogą bawić się na terenie parku za jedynie tak zwaną symboliczną złotówkę, taka sama kwota obowiązuje bilety urodzinowe (do 18 roku życia włącznie) oraz pary młode wykonujące sesję ślubną. Równie atrakcyjne zniżki obejmują bilety ulgowe. Dzieci do 140 centymetrów wzrostu, kobiety w ciąży oraz seniorzy 65+ mogą wejść do Energylandii za 89 złotych. Obniżkami objęte są również osoby niepełnosprawne. Oprócz biletów indywidualnych dostępne są również grupowe, dla szkół oraz firm, jak również atrakcyjne bilety prezentowe. 

Energylandia to miejsce zabawy, radości i pozytywnej atmosfery. Całość podzielona jest na strefy – Bajkolandia, Strefa Familijna, Smoczy Gród, Strefa Ekstremalna oraz Park Wodny. Każda z nich posiada ogrom zjeżdżalni, kolejek, obiektów i widowisk. Otwarcie sezonu to oprócz ponownego zaproszenia gości na teren parku, również planowanie wprowadzenia zupełnie nowych atrakcji, takich jak cała strefa Aquatlantis. Energylandia oferuje, aż 94 atrakcje – wśród nich najpopularniejsze – Zadra, Mayan, Hyperion, Speed Water Coaster, Moya Formuła oraz Dragon RMF, a oprócz tego kawiarnie, strefy wypoczynkowe i baseny. Park organizuje również wiele sezonowych widowisk oraz wydarzeń. 

energylandia otwarcie 21 maja atrakcje dla rodzin z dziecmi 3

Energylandia to wyjątkowy park oferujący zabawę dla każdego. Niezależnie od wieku czy preferencji wszyscy znajdą swoje miejsce i sposób na rozrywkę. Od najbardziej popularnych atrakcji, po strefy relaksacyjne i familijne, aż do obiektów dostosowanych do potrzeb i bezpieczeństwa najmłodszych Energylandia proponuje jedynie najlepszą formę radosnego spędzania czasu. To i wiele więcej, wraz z nadchodzącymi nowościami i innymi niespodziankami czeka na gości tego niezwykłego parku rozrywki już 21 maja na planowanym, oficjalnym otwarciu Energylandii w tym roku. 

Ważność wszystkich biletów elektronicznych zakupionych na sezon 2021 zostaje przedłużona do 31.10.2021r. Dotyczy to także wszystkich biletów zakupionych w ramach przedsprzedaży. Przedłużamy również ważność biletów elektronicznych i prezentowych z sezonu 2020, których pierwotna ważność była przedłużona do 25.06.2021r. Jeśli chodzi o ważność biletów rocznych, na dziś przedłużamy je o 72 dni zgodnie z planowanym kalendarzem 2021.

Najnowsze wytyczne wskazują o możliwości otwarcia naszego obiektu pod warunkiem utrzymania max. 50% przepustowości. Jednakże biorąc pod uwagę, że Energylandia to ponad 35 hektarów powierzchni oraz fakt, że obecny czas jest tzw., sezonem niskim, bilety będą dostępne w kasach jak i w sprzedaży internetowej bez konieczności rezerwacji.

 

Sprawdź też:

Najwyższy na świecie drewniany coaster-ZADRA Energylandia