Wesołe miasteczko Władysławowo-Lunapark Sowiński

Działający od 1997 roku lunapark to jedna z najchętniej odwiedzanych rodzinnych atrakcji we Władysławowie.

Wesołe miasteczko znajduje się w samym centrum Władysławowa, obok Domu Rybaka, na terenie o powierzchni około 4 ha. Zdążyło już na stałe wpisać się w pejzaż miasta, a co roku odwiedzają je tysiące turystów. Dzieci i dorośli znajdą tu bardzo różnorodne atrakcje, a z każdym nowym sezonem przybywa ich jeszcze więcej. To doskonałe miejsce dla rodzin spędzających wczasy nad morzem.

Lunapark Sowiński opinie wesołe miasteczko atrakcje Władysławowo

Dzięki położeniu tuż nad morzem z ogromnego koła widokowego można podziwiać wspaniałe widoki. Jest tu też Tajfun – kolejka górska z prawdziwego zdarzenia oraz kilka ekstremalnych urządzeń, jak Condor, na którym można odbyć lot do góry nogami, a przeciążenie dochodzi do 3G, zakręcony Splash Shake czy wielka ława obrotowa Top Spin.

kolejka górska władysławowo opinie

Nie brak jednak i łagodnych przejażdżek, np. karuzela wiedeńska, łańcuchowa czy rodzinna ciuchcia. Są też klasyczne atrakcje wesołych miasteczek, jak pałac śmiechu, dom strachów, loterie, strzelnica czy autodrom. Poza tym można pojeździć na gokartach, popływać na łabędziach, odwiedzić dom do góry nogami, spotkać bohaterów ulubionych filmów. Do tego dodajmy jeszcze dmuchańce, plac zabaw, quady, wodne kule typu zorb i park linowy z kolejką tyrolską. Na terenie lunaparku działają też punkty gastronomiczne.

Sprawdź: atrakcje dla dzieci we Władysławowie

Godziny otwarcia Lunapark Sowiński Władysławowo

maj, czerwiec, wrzesień – 11.00-19.00

lipiec-sierpień – 11.00-23.00

wesołe miasteczko Władysławowo opinie

Lunapark Sowiński

ul. gen. Hallera

84-120 Władysławowo

Korzystaliście już z atrakcji w wesołym miasteczku we Władysławowie. Podobało się Wam? Czekamy na Wasze opinie.

Po zwiedzaniu zapraszamy na atrakcje dla dzieci Port Rumia