Wczasy matki z dzieckiem nad morzem

Wyjazd nad polskie morze dla dzieciaków stanowi zawsze ogromną radość. Zmiana klimatu też może być dla nich bardzo korzystna, ale jednocześnie mogą się one czuć niekomfortowo ze względu na duży tłum w czasie sezonu. Lepiej więc zabrać je tam poza okresem wakacyjnego szczytu. Sprawdź naszą rekomendację i pozostaw swoją opinię!

Spędzające wczasy z dziećmi mamy potrzebują dużo spokoju i pewności, że ich pociechy są bezpieczne i mają zapewnione najlepsze warunki. Inaczej same ciągle się stresują i nie mogą odpocząć. A maluchy potrzebują przyjaznego miejsca, kiedy znajdują się daleko od domu. Nie mają też tyle cierpliwości, żeby czekać w kolejkach i długo szukać wolnego miejsca na plaży. Jeśli więc chcemy uniknąć tych kłopotów, na wczasy dla mamy z dzieckiem wybierzmy wrzesień lub październik, kiedy nie zdarzają się już upały, na wybrzeżu nie ma tylu turystów i ceny są niższe. Specjalną ofertę przygotował Pensjonat Wojciech we Władysławowie, który oprócz pakietów pobytowych na świetnych warunkach proponuje dodatkowo salę zabaw dla dzieci i nowo otwartą strefę spa. Można korzystać z wielu atrakcji Władysławowa, chodzić na długie spacery po niezatłoczonej plaży i wdychać zdrowotny jod. Już wkrótce więcej podpowiedzi, gdzie warto wyjechać?

Specjalne pakiety pobytowe dla mam z dziećmi: Pakiet "Mama i ja" 8 dni (7 noclegów z wyżywieniem – śniadanie + obiadokolacja) – 1 os. dorosła + dziecko do lat 6 – tylko 1085 pln w cenie nielimitowane korzystanie z sali zabaw oraz seans w strefie relaksu Pakiet "Mama i my" 8 dni (7 noclegów z wyżywieniem – śniadanie + obiadokolacja) – 1 os. dorosła + 2 dzieci do lat 6 – tylko 1470 pln w cenie nielimitowane korzystanie z sali zabaw oraz seans w strefie relaksu

Ilość miejsc w promocji ograniczona – dotyczy rezerwacji dokonanych do 15.08.2013 r.

Wczasy matki z dzieckiem nad morzem teraz w specjalnej ofercie!