Warsztat Podróży – praktycznie o wyjazdach z dziećmi

Warsztat Podróży wczasy z dzieckiem za granicą opinie

Warsztat Podróży to coś więcej niż blog podróżniczy. To cała masa praktycznych wskazówek i gotowe rozwiązania do zastosowania podczas własnych rodzinnych wojaży.

Autorów Warsztatu Podróży czytelnicy Dzieckowpodrozy.pl mogą znać już z relacji z wycieczki do Japonii i Tajwanu, która otrzymała nagrodę w I edycji konkursu „Wasze Podróże”.

Przeczytaj artykuł „W krainie gejsz i herbaty oolong – Tajwan i Japonia z dziećmi”.

Z tego można wywnioskować, że mamy do czynienia z doświadczonymi podróżnikami. I rzeczywiście, Ania i Radek wraz ze swoimi dziećmi-bliźniakami zdołali odwiedzić już m.in. Wietnam, Turkmenistan, Uzbekistan, Tajlandię, Katar, Włochy, Niemcy, Szwecję, Mołdawię czy Gruzję. Oczywiście bywają także i w ciekawych miejscach w Polsce, ale na ich blogu dominują jednak zagraniczne wojaże.

Warsztat Podróży blog wakacje porady

Ale Warsztat Podróży to nie tylko relacje z odwiedzanych miejsc, to jednocześnie sprawdzone pomysły i podpowiedzi, które mogą uczynić nasz wyjazd łatwiejszym, ciekawszym i tańszym. Dzięki poradom unikniemy przykrych niespodzianek i będziemy wiedzieć, na co zwracać uwagę. Poznamy waluty i przeliczniki, ceny, środki transportu, czas przejazdu czy bazę noclegową. Zaoszczędzimy dzięki temu sporo czasu. Ale co najciekawsze, od autorów Warsztatu otrzymujemy gotowe ściągi czy listy rzeczy, które trzeba wykonać przed podróżą i zabrać ze sobą. Dowiemy się tutaj, jak korzystać z nawigacji offline, na co uważać podczas podróży samolotem, czym kierować się, wypożyczając samochód i wiele innych.

Warsztat Podróży gdzie z dzieckiem za granicę opinie

Na blogu znajdziemy też dział „Zainspiruj się”, w którym możemy znaleźć miejsca polecane na wyjazdy, porady dotyczące zwiedzania konkretnych miejsc czy pomysły na najlepsze prezenty dla podróżników (w tym recenzje książek podróżniczych). Warsztat Podróży to prawdziwa kopalnia wiedzy dla każdego, kto planuje wakacje z dzieckiem.

Sprawdź: warsztatpodrozy.com

blog rodzinne podróże opinie porady pomysły