Walentynki – to czas na weekend spa we dwoje

weekend spa walentynki nad morzemWalentynki to czas szczególny, specjalny dla każdej pary. Skoro to portal dzieckowpodrozy.pl to czemu piszemy o weekendzie tylko we dwoje? Bo to właśnie ten moment, kiedy powinniśmy chwilę poświęcić nam samym i oddać się "chiwili"

W tym dniu dość hucznie obchodzimy bycie ze sobą. Jednak również to odpowiedni moment by powiedzieć swojej sympatii, że jest nią od dawna. Skupmy się jednak na parach. Każdego roku dnia czternastego lutego widzimy na ulicach miast pary trzymające się za ręce i oddające się namiętnością. To odpowiedni czas by spędzić chociaż krótki weekend we dwoje .

My polecamy wypad nad morze! Dlaczego? Luty to czas, kiedy znajdziecie tam spokój i czas tylko dla siebie. Dodatkowo obiekty hotelarskie nad Bałtykiem w tym czasie oferują wyjątkowo korzystne pakiety cenowe na weekend SPA w zimowej scenerii.  Na te szczególne dwa dni możemy wybrać ekskluzywny hotel, gdzie będziemy oddawać się masażom w spa, kąpielą wodnym lub też możemy wybrać zupełnie inne miejsce. Gdzie więc jeszcze możemy spędzić nasze wspólne walentynki?  Walentynki w hotelu spa nad morzem to nie tylko leżenie w łóżku i …. patrzenie sobie w oczy- choć bardzo często tak się kończy i zaczyna. Ciekawe turystycznie miejsce daje nam wiele innych możliwości- romantyczny spacer po plaży, wspólne ognisko tylko we dwoje, zdobywanie szczytów w ciągu dnia. Pomysłów jest nieskończenie wiele. Dlatego też co roku możemy zupełnie inaczej spędzać nasze wspólne święto. Nie bądźmy monotonni. Zaprośmy swoją wybrankę na uroczy i niezapomniany weekend, który spędzimy tylko we dwoje. To święto pozwoli nam nie tylko spędzić wspólny czas, ale również odpocząć od codziennego zgiełku miast. Korzystajmy więc z tego magicznego czasu i doceńmy to, ze mamy z kim dzielić ten czas. Nie wszyscy lubią Walentynki, z pewnością spotkamy wielu zadeklarowanych przeciwników tego święta, którzy będą twierdzić, że kochać trzeba się całe życie, a nie tylko czternastego lutego – owszem, ale święta takie również są potrzebne!