Wakacje w Aquaparku Reda

Aquapark Reda wakacje atrakcje dla dzieci opinie 2022

Nie ma piękniejszego widoku niż roześmiana buzia dziecka. Morze radości i zabawy zapewni pobyt w Aquaparku Reda, dlatego czas zaplanować wakacyjny wyjazd do wodnego parku rozrywki z rekinami!  Co ważne, obiekt oferuje atrakcje zarówno dla najmłodszych fanów wodnych przygód, jak i dla tych starszych, którzy nie boją się prędkości.

aquapark Reda baseny dla dzieci atrakcje wodny plac zabaw wakacje 2022

Aquapark w Redzie działa od 2016 roku, oferując unikatowe atrakcje. Wśród nich koniecznie trzeba wymienić zjeżdżalnię przechodzącą przez środek akwarium z prawdziwymi rekinami. Żarłacze można też zobaczyć w akwarium na parterze. Pomieszczenie dostępne jest bezpłatnie dla każdego.

aqua spinner Reda Aquapark zjeżdżalnie atrakcje opinie 2022

Spotkanie z rekinami to jednak nie koniec emocji. W obiekcie dostępna jest jedyna w Europie obrotowa zjeżdżalnia Aquaspinner. Specjalna konstrukcja łączy w sobie diabelski młyn i rurową zjeżdżalnię wodną. Zapewnia niezapominane przeżycia. Z atrakcji mogą korzystać dzieci, które mają przynajmniej 120 cm wzrostu.

Co jeszcze czeka na dzieci w Aquaparku Reda?

  • BASEN ZAMEK - basen rekreacyjny z bajkową aranżacją, wodnymi masażerami oraz gigantycznym wiadrem z 140 litrami wody, który wylewa się cyklicznie, zapewniając mocny prysznic. Najlepsze miejsce do gry w piłkę!
  • ZATOKA PIRATÓW – wypłycona strefa dla najmłodszych z ogromnym statkiem pirackim, gdzie znajduje się aż 7 małych zjeżdżalni, armatki i inne wodne zabawki. Idealny basen do stawiania pierwszych kroczków.
  • BASEN Z FALĄ – specjalna niecka basenowa, w której zastosowany jest symulator morskiej fali. Wysokie na około 1,5 metra fale wytwarza specjalna piłka z uśmiechem rekina. Atrakcja przeznaczona dla starszaków – minimum 150 cm wzrostu.
  • RIVER EXPEDITION - najdłuższa leniwa rzeka w Polsce, licząca aż 315 metrów, która wije się przez cały aquapark. Przyjemny sposób na drzemkę po wodnych harcach.
  • DEEP BLUE – najgłębszy basen w aquaparku, liczący 2,2 metra głębokości, w którym jedna ze ścian jest przezroczysta i jest jednocześnie ścianą akwarium z rekinami. Dzięki temu nurkując w basenie można obserwować podwodny świat żarłaczy rafowych. Tylko dla dzieci umiejących pływać!
  • ZJEZDŻALNIA RODZINNA – muldowa zjeżdżalnia w samym centrum aquaparku o długości 48 metrów. Doskonała do rodzinnych zjazdów w tandemie. Podobno nigdy się nie nudzi. zjeżdżalnia rodzinna Aquapark Reda 2022 wakacje opinie atrakcje
  • MULTI ADVENTURE - najdłuższa zjeżdżalnia w aquaparku o długości aż 160 metrów. Najlepiej kolorowe wodne korytarze pokonywać w grupie. Można trzymać się za pontony, by frajda była jeszcze większa!
  • BLUE COSMO – szybka i kręta zjeżdżalnia, z wyjątkowymi efektami świetlnymi. Przeznaczona dla starszych dzieci, od 130 cm.
  • ULTRA SPEED - ultraszybka zjeżdżalnia, która za sprawą pionowego spadu zapewnia przeciążenie 3G, czyli takie jak przy starcie samolotu. Tylko dla nastolatków o mocnych nerwach. Minimalny wiek – 14 lat.
  • ZIELONA WIOSKA – jedyna w Polsce strefa noclegowa, która mieści się na hali basenowej. Nocować można pod palmami w jednym z 11 namiotów znajdujących się na specjalnie przygotowanej plaży bądź w klimatyzowanym pokoju z własną łazienką. Idealne zwieńczenie wakacyjnej przygody dla młodych podróżników.

Jednak Aquapark w Redzie to nie tylko park wodny.

W tym samym budynku dostępnych jest wiele niezwykłych stref, gdzie spotkać można egzotyczne zwierzęta. Na parterze znajduje się GADOLAND, czyli wystawa egzotycznych zwierząt z całego świata. Wśród prezentowych okazów znajduje się ponad 80-kilogramowy pyton, anakonda, kameleony, waran i wiele więcej. Natomiast na trzecim piętrze dostępna jest PAPUGARNIA – miejsce spotkań miłośników kolorowych ptaków, gdzie znajduje się ponad 50 papug, które można karmić i głaskać podczas wizyty. Ponadto w obiekcie znajduje się także Kino 7D, Planeta VR, Cukrownia, tor Crazy Carts oraz kilka restauracji.

Dowiedz się więcej >>tutaj<<

atrakcje dla dzieci w Aquapark Reda opinie 2022 wakacje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *