AquaCity Poprad na lato

letnia oferta aquacity Słowacja

Wyjątkowy park wodny z gorącymi źródłami w sercu Tatr przygotował specjalną ofertę dla rodzin na lato.

Ogromny kompleks rozrywkowo-wypoczynkowy AquaCity w Popradzie na Słowacji dzięki wykorzystaniu wód termalnych przez cały rok może dostarczać mnóstwo rodzinnych atrakcji. Jednak latem można w pełni korzystać z różnorodności zewnętrznych basenów, odbywają się tu też dodatkowe imprezy i programy animacyjne, które maluchom na pewno przypadną do gustu. A to wszystko zaledwie 40 km od polskiej granicy.

AquaCity Poprad opinie atrakcje dla dzieci

Sama możliwość zabawy w jednym z największy aquaparków w Europie to wystarczający powód, żeby odwiedzić AquaCity w Popradzie. Działa tu łącznie kilkanaście basenów, zarówno odkrytych, jak i krytych. Baseny zewnętrzne to moc atrakcji dla całej rodziny. Latem ze szczytu Piramidy Majów można zjeżdżać, korzystając z kilku zjeżdżalni o różnym poziomie trudności. Są tu zatem dwie szybkie zjeżdżalnie Kamikaze, 70-metrowa zjeżdżalnia pontonowa oraz rodzinna Family Slide, na której można zjeżdżać w kilka osób. Poza tym działają tu fontanny, wodotryski i rwąca rzeka. Na zewnątrz znajdują się też całoroczne baseny z wodą termalną – relaksacyjny z dużą ilością dysz do masażu, oraz 33-metrowy przeznaczony do pływania. Jest też plaża i boiska sportowe.

aquapark Poprad rodzinne atrakcje

wakacje aquacity poprad lato opinie

W AquaCity można korzystać również z dwóch krytych zjeżdżalni całorocznych – 54-metrowy Twister oraz 71-metrowa Czarna Dziura. W wewnętrznej części kompleksu na rodziców i ich dzieci czeka jednak dużo więcej atrakcji. Są tu baseny termalne Blue Diamond z jacuzzi i wodnym barem, a także baseny Blue Sapphire ze sztucznymi falami. Tutaj też odbywa się co wieczór pokaz Laser Show z niezwykłymi projekcjami laserowymi oraz muzyką i animowanymi obrazami 3D.

Aquacity letnie atrakcje dla dzieci

Specjalnie dla dzieci powstała Wyspa Skarbów – wewnętrzny basen ze słoną wodą, pośrodku którego znajduje się piracki statek z armatkami wodnymi. Działa tu też mała zjeżdżalnia, piraci zabawiają maluchy, organizując dla nich ciekawe zajęcia, a w akwariach zobaczyć można rybki, żółwie i sympatyczne legwany.

atrakcje dla dzieci lato Aquacity Poprad

AquaCity oferuje dzieciom także wiele rozrywek niezwiązanych z wodą. Przy basenach Blue Sapphire znajduje się przeszklony tunel, w którym zorganizowano wielki plac zabaw z małpim gajem, zjeżdżalniami, ścianką wspinaczkową i wieloma innymi atrakcjami. Poza tym działa tu jeszcze kilka innych placów i kącików zabaw. W sezonie letnim maskotki parku Oscar, Oliwia i Lilly prowadzą programy animacyjne dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. W piątek, sobotę i niedziele działa wieczorne przedszkole, w którym można zostawić dzieci pod dobrą opieką, a samemu pozwolić sobie na odrobinę relaksu. Organizowane są dyskoteki, pokazy filmowe, warsztaty artystyczne, dyskoteki, turnieje sportowe. Animacje prowadzone są też na basenach Blue Sapphire i Wyspa Skarbów.

letnia oferta AquaCity Poprad

W letnie soboty i niedziele od 12.00 do 16.00 odbywają się też imprezy w ramach Smerfocity. Są to animacje, koncerty, przedstawienia teatralne, pokazy taneczne, wystawy egzotycznych zwierząt, spotkania ze znanymi postaciami. Każdego dnia program wieńczy taneczne Smerfo Show i spotkania ze smerfami w ich bajecznej krainie.

Dla rodzin z dziećmi w AquaCity przygotowano specjalne rabaty i pakiety pobytowe - więcej informacji na www.aquacityresort.com/pl