Śledzenie telefonu dziecka?

Bezpieczna Rodzina aplikacja

Bardzo proste i przydatne narzędzie, dzięki któremu nie będziecie musieli się już martwić, co dzieje się z Waszym dzieckiem.

Polska jest krajem, w którym liczba telefonów komórkowych już dawno przewyższyła liczbę mieszkańców. To, że nawet małe dzieci posiadają własne telefony, nikogo już nie dziwi. Rewolucji technologicznej nie da się zatrzymać, ale można ją wykorzystać. Urządzenia, od których nastolatki nie mogą się oderwać, mogą służyć także rodzicom. I to nie tylko po to, by mogli zadzwonić do swoich dzieci. W każdej chwili, z każdego miejsca na świecie, są w stanie sprawdzić, gdzie znajduje się ich pociecha, jeśli tylko ma ze sobą telefon. Na szczęście dzieci rzadko się z nim rozstają.

Gdzie jest dziecko?

Usługa „Gdzie Jest Dziecko” jest dostępna na wszystkich urządzeniach mobilnych, a także na zwykłym komputerze, poprzez konto na stronie dostarczyciela, a więc nie trzeba nawet mieć smartphone’a z dostępem do Internetu. Jest kompatybilna ze wszystkimi systemami operacyjnymi instalowanymi w telefonach, tabletach i komputerach. Żeby ją aktywować, wystarczy wysłać smsa. Następnie dodajemy numer telefonu, który chcemy śledzić, a jego posiadacz wyraża na to zgodę za pomocą smsa lub specjalnej aplikacji (wystarczy jednorazowa zgoda). Usługa obejmuje wszystkie sieci komórkowe.

Gdzie jest dziecko opinie

Lokalizowanie dzieci czy też innych osób z rodziny pozwala utrzymać nerwy na wodzy, gdy ktoś się spóźnia lub nie jesteśmy pewni, czy dotarł na miejsce. Można sprawdzać, czy dziecko jest już w szkole, czy mąż lub żona bezpiecznie dojechali do pracy czy w miejsce delegacji. Co najważniejsze, jest to śledzenie bardzo dyskretne, osoba lokalizowana często wręcz o tym zapomina. Zyskuje wręcz większy komfort, bo nie musi cały czas odbierać telefonu z pytaniem „gdzie jesteś?”.

„Gdzie Jest Dziecko” ma także wiele opcji dodatkowych. Można np. ustawić powiadomienie, gdy lokalizowana osoba znajdzie się w wyznaczonej przez nas strefie, np. w domu czy w szkole. Aplikacja dodatkowa „Rodzinne SOS” pozwala też szybko powiadomić bliskich o sytuacjach awaryjnych. Jeśli osoba śledzona wyłączy telefon, osoba śledząca otrzyma wiadomość zaraz po jego ponownym włączeniu.

Wraz z usługą „Gdzie Jest Dziecko” można też zamówić inne usługi w pakiecie „Bezpieczna Rodzina” – lokalizator samochodu „Gdzie Jest Auto” oraz monitoring domu „Bezpieczny Dom”. Użytkownicy otrzymują powiadomienie, gdy samochód poruszy się bez ich wiedzy, a także gdy kamera w domu wykryje ruch. Te 3 aplikacje zmieniają nasz telefon w centrum dowodzenia i zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa.

A jaka jest Wasza opinia? Czy śledzenie telefonu dziecka to już przesada?