Sprawdzamy: Wakacje 2019 z dzieckiem w Neckermann

Neckermann Polska to od lat jeden z liderów sprzedaży wakacyjnych wyjazdów rodzinnych. Postanowiliśmy sprawdzić, co to popularne biuro podróży przygotowało dla nas na lato 2017 i które hotele z atrakcjami dla dzieci cieszą się największą popularnością? Na nasze pytania odpowiada Magdalena Plutecka-Dydoń - PR Manager Neckermann Polska.

Sprawdź najnowsze zestawienia [hotele i ceny]: Grecja wakacje 2019 z Neckermann Podróże Chorwacja dojazd własny i All Inclusive Bułgaria dojazd własny i samolotem All Inclusive Majorka - gdzie z dzieckiem? Turcja na wakacje 2019 z dziećmi?

[wywiad archiwalny] Dzieckowpodrozy.pl: 24 listopada rozpoczęli Państwo aktywną sprzedaż oferty na lato 2015. Na turystów czekają zupełnie nowe katalogi, dostępny jest też dedykowany Katalog Rodzinny. Czy faktycznie tak dużo nowości czeka nas w ofercie na lato 2015? Co może okazać się hitem dla rodzin z dziećmi?

Magda Plutecka NeckermannMagdalena Plutecka-Dydoń: W katalogu „Rodzinne wakacje”, tak jak i w latach ubiegłych, klienci planujący wakacje z dziećmi znajdą specjalny program i najlepsze, wyselekcjonowane ośrodki wyspecjalizowane w goszczeniu rodzin. Duży wpływ na to co znajduje się w naszej aktualnej ofercie mają klienci. To przede wszystkim ich wybory i ocena decydują o naszym portfolio hotelowym, ale i o kierunkach które chcemy rozwijać.

Dobrym przykładem jest Bułgaria - zdecydowanie najpopularniejszy rodzinny kierunek wyjazdów, który w ostatnich latach przeżywa swój wielki renesans. Wielu Polaków „wraca” tam ze swoimi dziećmi czy wnukami, dla wielu jednak jest to zupełnie nowe miejsce wypoczynku. Będąc liderem na rynku w organizacji wakacji w Bułgarii stale rozwijamy ten kierunek. W tym roku klienci znajdą w naszej ofercie najpopularniejsze kurorty nad Morzem Czarnym, w tym dwa nowe regiony: położona w rezerwacie przyrody Albena, idealna dla rodzin szukających spokoju i wypoczynku wśród natury oraz słynące z najdłuższych, naturalnych i wydmowych plaż Primorsko. Piękne plaże, zaledwie 1,5 h lotu i przede wszystkim bardzo dobry stosunek ceny do jakości to najczęściej podkreślane przez rodziny atuty wypoczynku w Bułgarii. Tak jak i w latach poprzednich na pewno będzie hitem wśród kierunków. Podobnie zresztą jak Turcja, która przyciąga rodziny przede wszystkim wspaniałymi hotelami z rozbudowanymi aquaparkami i wysokim poziomem all inclusive. „Dzieci są naszym oczkiem w głowie” – mówią Turcy i właściwie rodziny doświadczają tego tam na każdym kroku.

Obok popularnej Riwiery Tureckiej, w tym roku proponujemy nowy kierunek Turcję Egejską. Wśród najpopularniejszych rodzinnych kierunków wyjazdów warto wspomnieć również o Majorce, która wyróżnia się bazą hotelową i przede wszystkim unikalnymi walorami wypoczynkowymi ze wspaniałymi, piaszczystymi plażami i ciepłym morzem na czele.

Bułgaria z dzieckiem - Neckermann

Dzieckowpodrozy.pl: Turystyka rodzinna rozwija się bardzo szybko, ale równie szybko rosną też oczekiwania turystów. W Państwa katalogu nie brakuje ofert z aquaparkami czy opieką animatorów. Które z hoteli w ofercie na lato 2015 oferują najbardziej rozbudowaną infrastrukturę atrakcji?

Magdalena Plutecka-Dydoń: Dzisiejsza turystyka zmierza w kierunku personalizacji oferty. Klienci szukają przede wszystkim ofert „szytych na miarę”, dostosowanych do ich indywidualnych wymagań. Ten trend zauważalny jest również w turystyce rodzinnej. Jeśli wyjeżdżamy z dziećmi szukamy hoteli, które oferują „coś więcej” niż piękna plaża czy plac zabaw, obiektów w których nasze pociechy spędzą ciekawie czas, a my znajdziemy chwilę relaksu. Znakiem rozpoznawczym Neckermanna, tak jak i w poprzednich sezonach, będzie specjalny program animacyjny dla dzieci na wakacjach.

Po raz pierwszy w grupie Thomas Cook, którego jesteśmy częścią pojawią się kluby Lollo&Bernie. To nowe, wspólne dla wszystkich dzieci podróżujących w ramach koncernu kluby animacji, w których obecny będzie polski animator. Ich znakiem rozpoznawczym będą maskotki: żyrafa Lollo i miś Bernie, które dołączą do znanego polskim dzieciom lwa LeoNecka. W najnowszej naszej ofercie, na najpopularniejszych rodzinnych kierunkach wypoczynku znalazły się 32 kluby „Lollo&Bernie Kids Club” z polskimi animatorami, którzy zapewnią fantastyczną zabawę najmłodszym przez 6 dni w tygodniu od połowy czerwca do połowy września. To integracja z rówieśnikami z innych krajów, fantastyczna zabawa, ale też nauka poprzez zabawę np. w tym roku dzieci będą mogły uczyć się z maskotkami angielskiego.

Hotel dla rodzin z dziećmi Turcja Neckermann

Sztandarowym produktem Neckermanna dla rodzin w sezonie letnim będzie także Aquamania, czyli obiekty z najlepszymi parkami wodnymi i bogatym pakietem all inclusive. Taka forma wypoczynku jest bardzo popularna i cieszymy się, że z roku na rok możemy rozwijać koncept. W najnowszej ofercie Neckermanna klienci znajdą 39 tego typu hoteli na najpopularniejszych rodzinnych kierunkach.

Mówiąc o personalizacji oferty warto wspomnieć także o naszych brandach hotelowych dostępnych w ofercie grupy Thomas Cook i koncepcjach: smartline, SENTIDI i SunConnect oferujących atrakcje dla rodzin. W tym sezonie powiększamy ich portfolio. W ofercie „Rodzinne wakacje” pojawi się m.in. 12 obiektów SunConnect, których ideą jest połączenie wypoczynku z najnowszą technologią, wspólna zabawa i integracja. W hotelach tego typu klienci mają nieograniczony dostęp do bezprzewodowego internetu. Wśród wielu oferowanych tam atrakcji warto wymienić chociażby zajęcia dla dzieci KidsCulture, w czasie których poznają lokalne zwyczaje, TeensExcursion - wycieczki po okolicy dla młodzieży czy DigitalActivities, podczas których pod przewodnictwem specjalnego animatora ConnectScout będzie możliwość wykorzystania nowych technologii np. do produkcji film u z wakacji.

Dzieckowpodrozy.pl: Czy mogła by Pani wymienić również najchętniej wybierane ofert dla rodzin z dziećmi z oferty lato 2014?

Magdalena Plutecka-Dydoń: „Rodzinne wakacje” z Neckermannem to ponad 70 wyselekcjonowanych hoteli obejmujących najchętniej wybierane na rodzinny wypoczynek kurorty w Turcji, na wyspach greckich, w Hiszpanii, Chorwacji, Portugalii, Maroku, Egipcie, Tunezji i przede wszystkim w Bułgarii. To także hotele rodzinne w naszych pozostałych katalogach, dostępne z przelotem jak i własnym dojazdem. Lista najchętniej wybieranych jest więc długa :)   Nasze typy na lato 2015: Majorka - Aparthotel Tropicana/Trebol NNN w Calla Millor z Aquamanią i Lollo&Bernie Kids Clubs: Riwiera Turecka – Hotel Sea Planet Resort NNNNN, Side-Manavgat– najpopularniejszy hotel klubowy Lollo&Bernie Kids Club, także z Aquamanią Bułgaria - Hotel Magnolia NNN+, Albena Bułgaria - Hotel Forest Beach NNNN w Primorsko, z Lollo&Bernie Kids Club, także z Aquamanią Grecja/Kreta - Gouves Waterpark Park NNNN w Gouves: Lollo&Bernie Kids Club, także z Aquamanią Majorka Hotel dla rodzin z dziećmi Neckermann

Sprawdź również: Wakacje 2017 z dziećmi z GRECOS