Termy Warmińskie Lidzbark Warmiński

aquapark Lidzbark Warmiński baseny termalne opinie

Niezwykle bogata oferta ośrodka Termy Warmińskie zapewnia dużą liczbę atrakcji, wypoczynek dla całej rodziny i daje możliwość aktywnego spędzania czasu.

Lidzbark Warmiński ma wiele do zaoferowania turystom. Miasto słynie przede wszystkim z doskonale zachowanego, monumentalnego Zamku Biskupów Warmińskich, w którym kiedyś rezydował Ignacy Krasicki. Jest tu jednak sporo innych zabytków, poświadczających ciekawą historię miasta, a w sezonie letnim odbywają się liczne imprezy rozrywkowe i kulturalne, m.in. popularne wieczory kabaretowe. Oprócz atrakcji Lidzbarka przyjeżdżający tu turyści mogą korzystać także z rozrywek nowoczesnego ośrodka rekreacyjno-wypoczynkowego.

Termy Warmińskie rodzinne atrakcje

Termy Warmińskie to jeden z nielicznych w północnej Polsce ośrodków wykorzystujących zdrowotne właściwości wód termalnych. Duża różnorodność znajdujących się na terenie Term atrakcji sprawia, że spełnią one oczekiwania zarówno tych, którzy stawiają na aktywność, jak i tych, którzy zwyczajnie marzą o chwili odpoczynku i wytchnienia. Wszystko to w otoczeniu pięknej warmińskiej przyrody – łąk i lasów sosnowych.

Atrakcje Termy Warmińskie Lidzbark Warmiński

Obiekt podzielony jest na strefy: Terma Aktywna, Terma Relaks, Wellness & Spa, Strefa Saun, Wioska Wakacyjna, Centrum Konferencyjne z restauracją oraz Centrum Aktywności Zewnętrznych.

Terma Aktywna to miejsce dla wszystkich, którzy uwielbiają ruch i wodną zabawę. Jest tu 6-torowy basen pływacki, brodzik dla dzieci z fontanną, armatkami wodnymi i statkiem do zabawy, basen uniwersalny z wodospadem i grotą oraz zewnętrzna rwąca rzeka (120 m długości, czynna tylko latem). Można też korzystać z kilku zjeżdżalni – dużych i zakręconych z efektami świetlnymi i dźwiękowymi (czerwona i siwa) oraz szerokiej, familijnej (biała). Są tu również 3 niecki jacuzzi, a w każdej zmieści się po 12 osób.

aquapark warmińsko-mazurskie

Terma Relaks, jak sama nazwa wskazuje, pozwala odprężyć się i sprawić sobie odrobinę przyjemności. Znajdziemy tu basen witalny połączony śluzą z całorocznym basenem zewnętrznym z ciepłą wodą. W obu zainstalowano dysze masujące, wodospady i różne natryski. Poza tym działa tu terapeutyczny basen solankowy, w którym prowadzone są zajęcia rehabilitacyjne, oraz basen hipertermiczny i jacuzzi.

rodzinne atrakcje aquapark Lidzbark Warmiński

W strefie Wellness & Spa czeka na nas cała masa profesjonalnych zabiegów kosmetycznych i masaży (m.in. masaże podwodne i wirowe), sana fińska, parowa, grota solna, grota aromatyczna, jacuzzi, basen źródlany, basen z zimną wodą i termalny basen zewnętrzny. Strefa Saun podzielona jest na saunę wewnętrzną, w której znajdują się różnorodne sauny, groty, natryski i basen zanurzeniowy, oraz saunę zewnętrzną, gdzie mieści się strefa wypoczynku z leżankami, pawilon saunowy z ogrodem, natryski zewnętrzne i schładzający basen termalny.

aquapark Termy Warmińskie

Wioska Wakacyjna dysponuje 200 miejscami noclegowymi w 33 szeregowych domkach 4-osobowych (jednopoziomowe) i 8-osobowych (dwupoziomowe). Wszystkie posiadają własne łazienki, a część przystosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. W części konferencyjnej znajdują się cztery w pełni wyposażone sale, restauracja, bar i kręgielnia.

Dzieci znajdą dużo radości w zewnętrznej strefie rekreacyjnej, gdzie czeka na nie plac zabaw, ścianka wspinaczkowa, boiska, park linowy oraz staw z plażą i wiatami do grillowania.

atrakcje dla dzieci Lidzbark Warmiński

Godziny otwarcia Termy Warmińskie Lidzbark Warmiński

  • poniedziałek - czwartek, niedziela: 8:00 - 20:00
  • piątek - sobota: 8:00 - 21:30

Ceny biletów Termy Warmińskie Lidzbark Warmiński

dni powszednie
strefa bilet 1h 2h 3h dzień
strefa wodna normalny 20 zł 30 zł 40 zł 60 zł
ulgowy 17 zł 26 zł 34 zł 51 zł
rodzinny - 24 zł 32 zł 48 zł
strefa wodna + saun normalny 25 zł 35 zł 45 zł 65 zł
ulgowy 21 zł 30 zł 38 zł 55 zł
strefa saun normalny 20 zł 30 zł 40 zł 60 zł
ulgowy 17 zł 26 zł 34 zł 51 zł
weekendy, dni wolne od pracy i święta
strefa bilet 1h 2h 3h dzień
strefa wodna normalny 25 zł 35 zł 45 zł 65 zł
ulgowy 21 zł 30 zł 38 zł 55 zł
rodzinny - 28 zł 36 zł 52 zł
strefa wodna + saun normalny 30 zł 40 zł 50 zł 70 zł
ulgowy 26 zł 34 zł 43 zł 60 zł
strefa saun normalny 25 zł 35 zł 45 zł 65 zł
ulgowy 21 zł 30 zł 38 zł 55 zł
Gościom hotelowym przysługuje bezpłatny wstęp do Term bez limitu.

Lokalizacja Termy Warmińskie Lidzbark Warmiński

Sprawdź również: Aquapark Reda - Park Wodny z rekinami!

1 comment

Leave Comment